BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat w Shaanxi. Programów Licencjat.

Stopień Bachelor 's jest stopień przyznawany przez uczelniach. W celu osiągnięcia stopnia licencjata 's, należy wypełnić odpowiednie kursy, które mogą ostatnich trzech do siedmiu lat w zależności od instytucji rejestracji.

China stara się promować rozwój uniwersytetów pierwszej klasy. China "gospodarka s jest już świat 's drugim największym i wciąż rośnie. Przeżywanie jej kultury i zrozumienia jej wzrostu rynku będzie zwiększyć swoją karierę.

Licencjat Shaanxi. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Shaanxi. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat Inżynierii Elektronicznej i Informacji

Xidian University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Chiny Xi'an

Trening zawodowy ma na celu przeszkolenie zarówno zdolność i integralności, solidne podstawy zawodowe, dobre badania i praktykę, z silnym poczuciem profesjonalizmu, odpowiedzialności i ducha współpracy i promowanie przyjaznych dla wymiany i współpracy między Chinami a jego kraju przyjmującego, elektroniczne techniki sterowania teoria przetwarzania informacji oraz podstawowa wiedza z zakresu elektronicznych systemów informacyjnych; analiza zaangażowały się w różnego rodzaju urządzeń elektronicznych i systemów informacyjnych, badań, projektowania, produkcji, stosowania i możliwości rozwojowych; ma silną zdolność do aktualizować swoją wiedzę, innowacyjność i wszechstronne możliwości projektowe ; pewne granice wiedzy personelu wysokiej jakości.

Bachelor of Computer Science and Technology

Xidian University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Chiny Xi'an

Trening zawodowy ma na celu przeszkolenie zarówno zdolność i integralności, solidne podstawy zawodowe, dobre badania i praktykę, z silnym poczuciem profesjonalizmu, odpowiedzialności i ducha współpracy i promowanie przyjaznych dla wymiany i współpracy między Chinami a jego kraju przyjmującego, z silnym personel wysokiej jakości aktualizować swoją wiedzę, innowacyjność i wszechstronne możliwości projektowe.

Xi'an Jiaotong University, na kierunku chińskiego Wprowadzenie języka

Xi'an Jiaotong University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Chiny Xi'an

Chiński język i kultura kursy, kursy chińskie umiejętności językowe w podstawowe umiejętności języka chińskiego chińskiej Mandarin Intensywnej Listening chińskiego Mówi Chiński Chiński Biznes chiński czytać chińską Writing Tłumaczenie chińskie