Filter
Studia licencjackie
Chiny Shandong Jinan Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Licencjat w Jinan. Programów Licencjat.

Licencjat 's podany jest do studentów, którzy spełniają niezbędne wymagania podane przez uniwersytecie lub college'u są prowadzącego. Wymagania to od trzech do siedmiu lat ostrości na obiekcie, zazwyczaj określane jako główny lub koncentracji.

Chiny oficjalnie Lud 's Republic of China, ma suwerenne państwo znajduje się w Azji Wschodniej. To jest świat 's najbardziej zaludnionego kraju, z liczbą ludności ponad 1350000000.

Licencjat Jinan. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Jinan. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Shandong University

Nauka ekonomii jest kluczem do zrozumienia biznesu, rynków, handlu, polityki rządu i kwestie międzynarodowe, globalizacja, zdrowia, rozwoju i środowiska. ... [+]

Bachelor of Economics studium ekonomii jest kluczem do zrozumienia, biznesu, handlu, rynków polityki rządu i spraw międzynarodowych, globalizacja, zdrowia, rozwoju i ochrony środowiska. Program studiów licencjackich w dziedzinie ekonomii wyposaża uczniów w narzędzia niezbędne do zrozumienia różnorodnych zjawisk gospodarczych i rozwiązań instytucjonalnych. W części, to zrozumienie przychodzi z faktów na temat instytucji gospodarczych i historii gospodarczej nauki. Ale fakty nie interpretuje się. Fakty gospodarcze muszą być postrzegane przez pryzmat teorii ekonomii. Podobnie, dane gospodarcze muszą być poddane wnikliwej analizie statystycznej. Program studiów licencjackich w dziedzinie ekonomii podkreśla zastosowań teorii ekonomii i analiz statystycznych z różnych wydarzeń w świecie rzeczywistym i uzgodnień, zarówno w sektorze prywatnym i sektorze publicznym. Ten program jest dla studentów, którzy zamierzają stać analityków i konsultantów w sektorze publicznym i prywatnym, jak i prowadzi do kariery w biznesie, finansach, rozwoju międzynarodowego, zdrowia, zarządzania zasobami ludzkimi, marketingu, zarządzania i badań naukowych.... [-]

Chiny Jinan China Online
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku