BACHELORSTUDIES

Licencjat w Wenzhou. Programów Licencjat.

Stopień Bachelor 's może prowadzić edukacyjne drzwi, stwarzają możliwości rozwoju kariery zawodowej, lub stworzyć podstawy dla osiągnięcia zaawansowanego poziomu. Naszym celem jest pomoc przyszli studenci przejść proces wyboru programu pomyślnie. Robimy rzeczy proste poprzez usprawnienie wyszukiwania.

China stara się promować rozwój uniwersytetów pierwszej klasy. China "gospodarka s jest już świat 's drugim największym i wciąż rośnie. Przeżywanie jej kultury i zrozumienia jej wzrostu rynku będzie zwiększyć swoją karierę.

Licencjat Wenzhou. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Wenzhou. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Bachelor of Engineering w inżynierii chemicznej (międzynarodowa)

Wenzhou University
Licencjat
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Test Program Inżynierii Chemicznej (International) w Wenzhou University ma na celu kształcenie studentów, którzy są zainteresowani w tradycyjnych i nowo powstających dziedzina ...

Czytaj więcej

Bachelor of Science w dziedzinie chemii (międzynarodowa)

Wenzhou University
BSc
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program Chemia (International), Oferowane przez Kolegium Chemii i Inżynierii Materiałowej Wenzhou University, ma na celu kultywowanie zarządzania i aplikacji talenty i wychowa ...

Czytaj więcej