Filter
Studia licencjackie
Chiny Yunnan Kunming Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Licencjat w Kunming. Programów Licencjat.

Tytuł licencjata jest cztery-lata licencjat i jest standardem dla szkolnictwa wyższego przez większość świata. Tytuł licencjata można zdobyć na uczelniach państwowych, w prywatnych uczelniach, w szkołach społecznych i poprzez internetowych uczelni.

Ministerstwo edukacji prowadzi edukację w Chinach. Rząd często zapewnia częściowe finansowanie dla szkolnictwa wyższego w uczelniach technicznych, jak i publicznym. Chiński rząd opracował również przedmiotem nauczania, które pozwala ci studenci z umiejętności zawodowych, aby pielęgnować swoje talenty.

Licencjat Kunming. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Kunming. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Yunnan University

Ten tytuł licencjata jest przeznaczony dla studentów zagranicznych, których znajomość języka chińskiego wykracza poza poziom podstawowy i którzy oczekują poprawy języka, ... [+]

Ten tytuł licencjata jest przeznaczony dla studentów zagranicznych, których znajomość języka chińskiego wykracza poza poziom podstawowy i którzy oczekują poprawy języka, literatury i kultury w Chinach. Absolwenci tego kierunku mają stać się chińskimi profesjonalistami o wysokich, wszechstronnych cechach.

Major wymaga czterech lat nauki. Studenci mogą uzyskać tytuł licencjata i dyplom po ukończeniu wymaganych kursów z wystarczającą liczbą punktów, obronie pracy dyplomowej i posiadaniem certyfikatu HSK zespołu 5 lub wyższego.

Wymagania aplikacyjne

Wnioskodawcy:/>

mieć ukończone 18 lat,ukończyli szkołę średnią lub zostali absolwentami szkół średnich,bądź zdrów,nie są karani,być gotowymi przestrzegać praw, przepisów i zasad ChRL i Yunnan University , orazbyć obywatelami spoza Chin z ważnymi paszportami.Czas i procedury aplikacji... [-]
Chiny Kunming
Skontaktuj się ze szkołą
Chiński
W pełnym wymiarze godzin
4 znajdź program juris doctor
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku