Filter
Studia licencjackie
Chiny Guangdong Zhuhai Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Licencjat w Zhuhai. Programów Licencjat.

Stopień Bachelor 's może prowadzić edukacyjne drzwi, stwarzają możliwości rozwoju kariery zawodowej, lub stworzyć podstawy dla osiągnięcia zaawansowanego poziomu. Naszym celem jest pomoc przyszli studenci przejść proces wyboru programu pomyślnie. Robimy rzeczy proste poprzez usprawnienie wyszukiwania.

China edukacji wyższej na kilka lat został wybrany jako jeden z najlepszych wśród krajów azjatyckich. Ten kraj ma ponad 150 publicznych i prywatnych własnością podział uczelni na wszystkich prowincjach Chin. Wyższe wykształcenie jest oparte na badaniach naukowych.

To miasto jest jednym z głównych ośrodków turystycznych w Chinach, co czyni go jeszcze bardziej interesujące dla studentów, jak mogą się uczyć, jak mają niezrównaną zabawy w procesie. Mogą uczyć się w szkołach, takich jak Zhuhai Kolegium Jinan University, United International College i wielu innych.

Licencjat Zhuhai. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Zhuhai. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Sun Yat-Sen University

Program składa się z dwóch podprogramów - język chiński i chińskiego biznesu ... ... [+]

Licencjat w Chinach (jako język obcy)

Program składa się z dwóch podprogramów - język chiński i chińskiego biznesu.

Studenci w podprogramie z języka chińskiego są szkoleni, aby być wyspecjalizowany personel z języka chińskiego, wiedzę o Chinach i zdolnej do dostosowania się do potrzeb współczesnego rozwoju międzynarodowego. Studenci w podprogramie chińskich firm są szkoleni, aby tych, którzy mogą ćwiczyć transakcji handlowych płynną chińskim, wiedzę o Chinach i dostosować do potrzeb nowoczesnego handlu. Badanie Długość

Długość studiów dla Programu wynosi cztery lata, który może zostać przedłużony do maksymalnie ośmiu lat.

Miejsce studiowania ... [-]
Chiny Guangzhou Zhuhai
Wrzesień 2019
Chiński
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Sun Yat-Sen University

Nauka i Technologia komputerowa jest praktycznym sztuki. Od powstania danego pola, przyniósł społeczeństwa rewolucyjne innowacje w mediach rozrywkowych, wiadomości, opiek ... [+]

Licencjat w Nauce i Technologii Komputerowej

Nauka i Technologia komputerowa jest praktycznym sztuki. Od powstania danego pola, przyniósł społeczeństwa rewolucyjne innowacje w mediach rozrywkowych, wiadomości, opieki medycznej, biznesu, finansów, komunikacji, edukacji, badań naukowych i wielu innych dziedzinach. W tym, w erze informacji, Informatyka jest kluczem do szerokiej i stale rosnącym zakresie kariery. Informatyka odgrywa coraz większą rolę w życiu codziennym, zwłaszcza w biznesie.

Celem undergrate programu w dziedzinie informatyki i technologii jest przygotowanie studentów do kariery w zastosowaniu informatyki i technlogy w przemyśle i studentów business.Our prowadzenie badań i studiów z ekspertów w dziedzinie informatyki do rozwiązywania problemów w wielu dziedzinach, takich jak zakupy online i e-commerce, a także pracy z aplikacjami rzeczywistych, takich jak analiza danych za biznesie elektronicznym i cyfrowym domu, pobierania próbek danych i dynamicznego wykrywania zdarzeń w Internet przedmiotów. Ze względu na skalę korzystania z Internetu w Chinach, problemy oferują wielkie wyzwania. Osiągnięcia nauki i badań będą szeroko stosowane w stosunkach gospodarczych między Chinami i innymi contries na całym świecie. ... [-]

Chiny Guangzhou Zhuhai
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku