BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat Chiny. Programów Licencjat

Chiny to najlepsze miejsce na wielu międzynarodowych studentów z kilku powodów. Jest coś dla każdego ucznia w Chinach cieszyć, w tym pięknych krajobrazów, bogatej kulturze i historii, doskonałą kuchnię, sztuki i teatru, fascynujących miast dynamicznych i wielu zabytków do zobaczenia. Oprócz nich, Chiny posiada doskonałe programy studiów w wielu różnych dyscyplinach. Bachelor stopień Chiny szybko staje się popularny na badania z powodu pozycji Chin jako potęgi gospodarczej i światowej.

Studenci poszukujący licencjat program Chiny mają kilka opcji w różnych kierunkach. Niektóre z bardziej popularnych stopni Chinach Bachelor są w dziedzinie biznesu, takich jak księgowość, marketing, i finansów, lub przedmiotów, takich jak ekonomia, technologii informacyjnej, informatyki, antropologii, biologii i architektury. W programie Chinach Bachelor, uczniowie będą korzystać z doskonałych naukowców, najwyższej klasy wykładowców i wysokiej jakości infrastruktury.

Spójrz poniżej w opcji dla studiów licencjackich programów Chin. Może się okazać, edukacji, które pomogą Ci spełnić Twoje osobiste i zawodowe cele!

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat z zarządzania logistyką (Globalne zarządzanie łańcuchem dostaw)

Zhejiang Wanli University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2020 Chiny Ningbo

Zhejiang Wanli University (ZWU), położony w Ningbo, zajmuje powierzchnię 95 hektarów i składa się z kampusu Qianhu i kampusu Huilong.

Licencjat w zakresie zarządzania informacją i systemów informatycznych

Dongbei University of Finance & Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Chiny Dalian

Uniwersytet Finansów i Ekonomii Uniwersytetu Dongbei uruchomił tryb szkoleniowy "zawód językowy", który pomaga studentom zagranicznym zdobyć praktyczną wiedzę i umiejętności z różnych kierunków, opanować chiński słuchanie, mówić, czytać i pisać umiejętności komunikacyjne, poznać chińską kulturę i społeczeństwo .

BYĆ Mechatroniką i systemami robotycznymi

Xi'an Jiaotong-Liverpool University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Chiny Suzhou

Program Mechatronics and Robotic Systems w XJTLU to nowa XJTLU nowość dla szybko rozwijającego się przemysłu. Studenci tego programu mogą uczyć się i stosować technologie w inżynierii mechanicznej, elektronice, elektrotechnice, inżynierii sterowania i informatyki naukowej.

BDes III rok / klasa międzynarodowa

L’École De Design Nantes Atlantique
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Francja Nantes Brazylia San Paulo Chiny Szanghaj Indie Pune + 6 więcej

Międzynarodowa klasa zaprasza studentów francuskich i studentów różnych narodowości, którzy chcą przystąpić do programu MDes w trzecim (ostatnim) roku studiów licencjackich. Jego celem jest również przyjęcie studentów z naszych szkół partnerskich na semestr akademicki.

Bachelor of Computer Science and Technology Programme (chiński

Beijing Institute Of Technology
Ośrodek kształcenia 4 lat(a) Wrzesień 2020 Chiny Pekin

Program informatyczny i technologiczny BIT obejmuje dwa kierunki: informatykę i technologię (nauczanie chińskie i angielskie) oraz Internet of Things Engineering. Oba kierunki zostały dopuszczone do programów edukacyjnych ExcellentEngineers w Ministerstwie Edukacji. Program ten ma właściwości silnych właściwości teoretycznych i praktycznych, szybki rozwój i szerokie zastosowanie.

Licencjat z Międzynarodowej Ekonomii i Handlu

Xi'an International University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 - 6 lat(a) Wrzesień 2020 Chiny Xi'an

Ekonomia jest motorem naszego nowoczesnego społeczeństwa. Celem specjalizacji International Economy and Trade jest rozwijanie międzynarodowych talentów biznesowych w celu zaspokojenia popytu na handel międzynarodowy i rozwój społeczny.

Bachelor in Fashion Design

IFA Paris
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 3 lat(a) Styczeń 2020 Francja Paryż Turcja Stambuł Chiny Szanghaj + 4 więcej

Licencjat w projektowaniu mody

Licencjat w dziedzinie inżynierii naftowej

China University of Petroleum
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Chiny Pekin

Global Bachelor's Degree International Business Stosunki międzynarodowe

Universidad Europea
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 5 lat(a) Wrzesień 2020 Hiszpania Madryt Chiny Szanghaj Stany Zjednoczone San Diego Irvine Walencja Alcobendas Santa Cruz de Tenerife Villaviciosa de Odón Hiszpania online Las Palmas de Gran Canaria + 11 więcej

Podwójne dyplomy z międzynarodowego biznesu i stosunków międzynarodowych na Universidad Europea w Madrycie zostały opracowane w celu przedstawienia międzynarodowej wizji zarządzania przedsiębiorstwami w środowiskach globalnych, która pomoże ci rozwinąć swoją przyszłą karierę zawodową na międzynarodowym polu polityczno-gospodarczym.

Administracja BS Biznes

Webster Leiden Campus- Webster University USA
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Leiden Chiny Szanghaj Szwajcaria Genewa Pekin Wielka Brytania Londyn + 6 więcej

Bachelor of Science in Business Administration jest dla studentów z bardzo mocnego zainteresowania w biznesie, którzy chcą wyjątkowo silne przygotowania w tej dziedzinie

Inżynieria komputerowa

Zhejiang University/University of Illinois at Urbana-Champaign Institute
Ośrodek kształcenia 4 - 4 lat(a) Wrzesień 2020 Chiny Hangzhou

Zhejiang University/University of Illinois at Urbana-Champaign Institute oferuje Computer Engineering. Inżynieria informatyczna rozwija rozumienie przez uczniów systemu komputerowego od góry do dołu - od oprogramowania aplikacyjnego do systemów operacyjnych po sprzęt i obwody. Przygotowuje studentów do tworzenia szerokiej gamy systemów komputerowych i urządzeń, z których wszyscy korzystamy i na co dzień polegamy.

Bachelor of Engineering w inżynierii telekomunikacyjnej (w języku angielskim)

Hangzhou Dianzi University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2020 Chiny Hangzhou

Program ten został stworzony w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie dzisiejszych studentów przeszkolonych w ekonomii międzynarodowej i handlu, w wyniku rosnącej globalizacji i współzależności między różnymi gospodarkami.

Licencjat w zarządzaniu hotelami

Institute for Tourism Studies, Macau
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Chiny Makau

IF Hotel BA Hotel Management to program zaprojektowany z myślą o nowoczesnym profesjonalizmie gościnności.

Contemporary China Studies Programme studiów (semestr)

Contemporary China Studies Programme
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Wrzesień 2020 Chiny Szanghaj

Program " Contemporary China Studies Programme składa się z trzech części: kursów akademickich, kursu językowego i stażu.

Licencjat W Inżynierii Górniczej

Wuhan University of Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2020 Chiny Wuhan

Opierając się na dziesięcioleciach profesjonalnego prowadzenia i rozwoju, Mining Engineering ma na celu kultywowanie starszego personelu inżynieryjnego i technicznego o solidnych podstawach i wysokiej jakości, aby sprostać potrzebom nowoczesnej technologii wydobywczej zarówno w kraju, jak i za granicą.