BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat Chiny. Programów Licencjat

Chiny to najlepsze miejsce na wielu międzynarodowych studentów z kilku powodów. Jest coś dla każdego ucznia w Chinach cieszyć, w tym pięknych krajobrazów, bogatej kulturze i historii, doskonałą kuchnię, sztuki i teatru, fascynujących miast dynamicznych i wielu zabytków do zobaczenia. Oprócz nich, Chiny posiada doskonałe programy studiów w wielu różnych dyscyplinach. Bachelor stopień Chiny szybko staje się popularny na badania z powodu pozycji Chin jako potęgi gospodarczej i światowej.

Studenci poszukujący licencjat program Chiny mają kilka opcji w różnych kierunkach. Niektóre z bardziej popularnych stopni Chinach Bachelor są w dziedzinie biznesu, takich jak księgowość, marketing, i finansów, lub przedmiotów, takich jak ekonomia, technologii informacyjnej, informatyki, antropologii, biologii i architektury. W programie Chinach Bachelor, uczniowie będą korzystać z doskonałych naukowców, najwyższej klasy wykładowców i wysokiej jakości infrastruktury.

Spójrz poniżej w opcji dla studiów licencjackich programów Chin. Może się okazać, edukacji, które pomogą Ci spełnić Twoje osobiste i zawodowe cele!

Wyniki wyszukiwania Filter

International Economics and Trade (International Student) Program Rozwoju Talentów Licencjackich

Central South University of Forestry & Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2019 Chiny Changsha

System szkoleniowy opanowuje podstawową wiedzę z zakresu ekonomii i zarządzania, podstawową teorię handlu międzynarodowego i umiejętności operacyjnych w handlu zagranicznym, a także zna międzynarodowe zasady gospodarcze i handlowe, mechanizmy operacyjne i prawa rozwojowe, ma szeroką międzynarodową wizję i silną wymianę międzynarodową. Złożony talent w umiejętnościach handlowych. Jednocześnie główny nacisk kładzie się na rozwijanie umiejętności komunikowania się w języku chińskim studentów, rozumienie i rozumienie współczesnej chińskiej gospodarki i kultury, kultywowanie dobrej etyki zawodowej studentów, zdolności adaptacji społecznej oraz pionierskich i innowacyjnych umiejętności. Po ukończeniu studiów studenci mogą angażować się w międzynarodowy biznes, zarządzanie międzynarodowe, marketing w handlu zagranicznym i inne powiązane prace w swoich krajach ojczystych, różnych organizacjach międzynarodowych i międzynarodowych korporacjach oraz innych powiązanych działach, a także mogą uczestniczyć i promować przyjazne stosunki między Chinami a krajami przyjmującymi.

Studia licencjackie

Shenzhen University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 - 6 lat(a) Wrzesień 2019 Chiny Shenzhen

Dyscypliny oferowane przez 深圳大学 są kompletne i kompleksowe, obejmują 11 dyscyplin, w tym filozofię, literaturę, ekonomię, prawo, edukację, naukę, inżynierię, zarządzanie, medycynę, historię i sztukę.

Stopień licencjata chińskiego biznesu

Shandong University of Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Chiny Zibo

Szkoła Edukacji Międzynarodowej oferuje stopień licencjata chińskiego biznesu, zwłaszcza dla studentów zagranicznych. Program organizuje odpowiednie kursy, w tym język chiński i literaturę chińską, wszechstronny język chiński, słuchanie i mówienie w języku chińskim, podstawowe pisanie chińskie, kulturę chińską, literaturę chińską, biznes chiński, słuchanie chińskiego biznesu i mówienie, pisanie chińskiego biznesu, teorię ekonomiczną, teorię zarządzania, handel międzynarodowy Teoria i praktyka itp.

Licencjat w międzynarodowej gospodarce i handlu

Zhejiang Wanli University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Chiny Ningbo

Zhejiang Wanli University (ZWU), położony w Ningbo, zajmuje powierzchnię 95 hektarów i składa się z kampusu Qianhu i kampusu Huilong.

Program podwójnych dyplomów z Uniwersytetem Warszawskim

Dongbei University of Finance & Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 - 4 lat(a) Wrzesień 2019 Chiny Dalian

GIME, DUFE ma głęboką współpracę z Uniwersytetem Warszawskim (Polska). Programy podwójnego stopnia wspierane przez obie strony obejmują program licencjacki "2 2", studenci, którzy przystąpią do tego programu, będą studiować w GIME przez pierwsze dwa lata, a następnie przenieść się do Polski na studia na Uniwersytecie Warszawskim w ciągu ostatnich dwóch lat. Dwa dyplomy licencjackie zostaną przyznane studentom, którzy mogą ukończyć ten program; Innym programem współpracy jest program główny "1 1", studenci, którzy przystąpią do tego programu, rozpoczną studia w GIME przez pierwszy rok, a następnie ukończą studia II roku na Uniwersytecie Warszawskim.

BSc Informatyka i technologia

Xi'an Jiaotong-Liverpool University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat(a) Wrzesień 2019 Chiny Suzhou

Ten główny łączy podstawowe elementy inżynierii elektrycznej i elektronicznej z podstawowymi elementami informatyki, aby uczyć absolwentów wiedzy i umiejętności w zakresie projektowania i projektowania oprogramowania i sprzętu. Ten główny obejmuje wszystkie podstawowe elementy inżynierii elektrycznej i elektronicznej i informatyki, wszystkie obszary wiedzy w zakresie rozwoju oprogramowania, i uczy studentów wiedzy w dwóch wydziałach uniwersyteckich.

Bachelor of Mechanical-Electronic Engineering

Beijing Institute Of Technology
Ośrodek kształcenia 4 lat(a) Wrzesień 2019 Chiny Beijing

Program inżynierii mechaniczno-elektronicznej BIT jest interdyscyplinarnym programem opartym na produkcji maszyn, elektrotechnice i informatyce.

Bachelor in Fashion Design

IFA Paris
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 3 lat(a) Wrzesień 2019 Francja Paris Turcja Istanbul Chiny Shanghai + 4 więcej

Licencjat w projektowaniu mody

Licencjat w dziedzinie inżynierii naftowej

China University of Petroleum
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Chiny Beijing

BDes III rok / klasa międzynarodowa

L’École De Design Nantes Atlantique
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Sierpień 2019 Francja Nantes Brazylia São Paulo Chiny Shanghai Indie Pune + 6 więcej

Międzynarodowa klasa zaprasza studentów francuskich i studentów różnych narodowości, którzy chcą przystąpić do programu MDes w trzecim (ostatnim) roku studiów licencjackich. Jego celem jest również przyjęcie studentów z naszych szkół partnerskich na semestr akademicki.

Ba stosunki międzynarodowe

Webster Leiden Campus- Webster University USA
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Leiden Chiny Shanghai Szwajcaria Geneva Beijing Wielka Brytania London + 7 więcej

Studenci stosunków międzynarodowych mają możliwość odkrywania, krytyki i zrozumienia interakcji społecznych, politycznych i gospodarczych współczesnego zglobalizowanego świata. Międzynarodowy

Global Bachelor's Degree International Business Stosunki międzynarodowe

Universidad Europea
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 5 lat(a) Wrzesień 2019 Hiszpania Madrid Chiny Shanghai Stany Zjednoczone San Diego Irvine Valencia Alcobendas Santa Cruz de Tenerife Villaviciosa de Odón Spain Online Las Palmas de Gran Canaria + 11 więcej

Podwójne dyplomy z międzynarodowego biznesu i stosunków międzynarodowych na Universidad Europea w Madrycie zostały opracowane w celu przedstawienia międzynarodowej wizji zarządzania przedsiębiorstwami w środowiskach globalnych, która pomoże ci rozwinąć swoją przyszłą karierę zawodową na międzynarodowym polu polityczno-gospodarczym.

Bachelor of Engineering w inżynierii telekomunikacyjnej (w języku angielskim)

Hangzhou Dianzi University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Chiny Hangzhou

Program ten został stworzony w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie dzisiejszych studentów przeszkolonych w ekonomii międzynarodowej i handlu, w wyniku rosnącej globalizacji i współzależności między różnymi gospodarkami.

Bachelor of International Finance

BFSU Solbridge International School of Business
Ośrodek kształcenia 4 lat(a) Wrzesień 2019 Chiny Beijing

International Finance jest gałęzią ekonomii badającą dynamikę kursów walutowych, inwestycji zagranicznych i ich wpływu na międzynarodowy handel. Analizuje również projekty międzynarodowe, inwestycje międzynarodowe i przepływy kapitału oraz deficyty handlowe. Kursy obejmują badanie kontraktów futures, opcji i zamian walutowych.

BEng (Hons) Chemical Engineering

The University of Nottingham Ningbo China
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat(a) Wrzesień 2019 Chiny Ningbo