BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat Chorwacja. Programów Licencjat

Bachelor 's tytuły są przyznawane przez uczelnie i instytucje w całej Chorwacji, w szkołach publicznych i prywatnych dedykowane do szeregu dyscyplin, nauki i sztuki. Zazwyczaj przyznane po czterech latach studiów, stopnie licencjata studentów z podstawową wiedzę i umiejętności do pracy w zaawansowanych stanowiskach w wielu dziedzinach zawodowych. Programy studiów licencjackich na uczelniach chorwackich oferowane są w ekonomii, inżynierii, zarządzania, medycyny, prawa, sztuki, socjologii, biologii, chemii i wielu innych dyscyplin. Często programy studiów licencjackich w Chorwacji oferują studentom możliwość specjalizacji w jednej dziedzinie lub sektorze ogólnym kierunku studiów w pewnym momencie w czasie czterech lat studiów.

Po realizacji procesu bolońskiego, teraz programy studiów licencjackich w Chorwacji są standaryzowane i bardziej rozpoznawalne lub przeniesieniu się do międzynarodowych instytucji po zakończeniu stopnia.Stopnie licencjackie są pierwszym krokiem w kierunku wspierania ucznia 's szkolnictwa wyższego poprzez magisterskich lub studiów doktoranckich w Chorwacji i na całym świecie. W zależności od szkoły, kierunku studiów, regionu lub kraju wnioskodawcy lub sytuacji finansowej wnioskodawcy, czesne może się znacznie różnić dla programów studiów licencjackich w Chorwacji.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak można ubiegać się na studia licencjackie na uniwersytecie lub w szkole w Chorwacji, po prostu przejdź na dół i przeczytać więcej, dzisiaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat z matematyki i ekonomii biznesu

Zagreb School of Economics and Management
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Chorwacja Zagrzeb

Program studiów licencjackich w zakresie matematyki i ekonomii biznesu kładzie nacisk na biznes-ekonomię i matematykę ilościową w celu przygotowania ekspertów finansowych do pracy w sektorze bankowym i finansowym, a także w produkcji, dystrybucji, logistyce, telekomunikacji, oprogramowaniu i innych firmach w Chorwacji. i na całym świecie.

Licencjat z ekonomii i zarządzania

Zagreb School of Economics and Management
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Chorwacja Zagrzeb

Ten czteroletni program zawiera przedmioty z zakresu ekonomii, zarządzania, rachunkowości, finansów, marketingu, turystyki i ogromnej liczby przedmiotów do wyboru, które studenci mogą podjąć, w zależności od ich osobistych preferencji.

Licencjat z marketingu cyfrowego

Algebra University College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Październik 2019 Chorwacja Zagrzeb

Profesjonalny program studiów licencjackich w zakresie marketingu cyfrowego w algebrze University College jest wyraźna odpowiedź na potrzeby pracodawców (w Chorwacji i Unii Europejskiej) w dziedzinie marketingu cyfrowego i marketingu w ogóle. Podczas opracowywania programu studiów, głównym punktem wyjścia dla każdego kursu polegała na bezpośrednim praktycznego zastosowania wiedzy i umiejętności po ukończeniu studiów w celu wprowadzenia do danego zawodu oraz miejsce pracy jak najkrótszy.

Licencjat w dziedzinie obliczeń multimedialnych

Algebra University College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Październik 2019 Chorwacja Zagrzeb

W ciągu ostatnich kilku lat, w dziedzinie przetwarzania multimediów zostało pole najbardziej dynamiczną w rozwoju techniki komputerowej i została biją rekordy w liczbie użytkowników i tempa wzrostu zatrudnienia na codzień. Na fali rozwoju sieci społecznych i telefonów inteligentnych urządzeń, popyt na różnego rodzaju treści multimedialnych (wideo, animacji, dźwięku) oraz systemów (portale internetowe, systemy CMS, e-commerce) jest znacznie rozszerza.

Licencjat w dziedzinie inżynierii systemowej

Algebra University College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Październik 2019 Chorwacja Zagrzeb

W ciągu ostatnich dziesięciu lat, eksperci z wiedzą w dziedzinie inżynierii systemowej były najbardziej rozchwytywanych grupą wśród wszystkich specjalistów IT pracujących w Republice Chorwacji. Ich kariery są ściśle związane z dynamicznie rozwijających się technologii i jest koniecznym warunkiem ich zatrudnienia osiąga się poprzez certyfikatów branżowych, które w dodatku do uznawania kwalifikacji zawodowych, zapewnienia lepszych warunków pracy finansową i ułatwić dostęp do pracodawców europejskich i międzynarodowych.

Licencjat w dziedzinie inżynierii oprogramowania

Algebra University College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Październik 2019 Chorwacja Zagrzeb

W ciągu ostatnich dziesięciu lat, eksperci z wiedzą w dziedzinie inżynierii oprogramowania były najbardziej rozchwytywanych grupą wśród wszystkich specjalistów IT pracujących w Republice Chorwacji i stanowią około 50% całkowitego zatrudnienia w sektorze IT. Ich kariery są ściśle związane z dynamicznie rozwijających się technologii i wykorzystać w swojej pracy uzyskuje się poprzez certyfikatów branżowych, które w dodatku do uznawania kwalifikacji zawodowych, zapewnienia lepszych warunków pracy finansową i ułatwić dostęp do pracodawców europejskich i międzynarodowych.

Licencjat w zarządzaniu sportem

Aspira University College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 lat(a) Marzec 2020 Chorwacja Rozdzielać + 1 więcej

Program studiów do zarządzania sportem to wszechstronny program zapewniający kompetencje do pracy w sporcie lub gospodarce. Dalsza edukacja może być kontynuowana na specjalnym programie studiów magisterskich w zakresie zarządzania sportem.

Bachelor in Gastronomy

Aspira University College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Chorwacja Zagrzeb Rozdzielać + 2 więcej

Chorwacja z powodzeniem buduje status jednego z najszybciej rozwijających się śródziemnomorskich miejsc docelowych dla smakoszy. Jego wzrost i rozwój opierają się na bogatej tradycji gastroenologicznej, a także na rosnącej ofercie wielu restauracji z wysokiej jakości lokalną gastronomią i enologią.

Licencjat z zarządzania międzynarodowego w hotelarstwie i turystyce

Aspira University College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Marzec 2020 Chorwacja Rozdzielać

Program studiów licencjackich w zakresie międzynarodowego gościnności i zarządzania turystyką przygotowuje studentów do funkcji kierowniczych w turystyce, hotelarstwie i hotelarstwie.

Bachelor in Business Economics: International Business

University Of Rijeka - Faculty of Economics and Business
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Chorwacja Rijeka

Od roku akademickiego 2011/12 Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu w Rijece oferuje 3-letni program studiów licencjackich w dziedzinie ekonomii biznesu - "Biznes międzynarodowy", który jest od 2014/15 rozszerzony na dodatkowego 2-letniego absolwenta uniwersytetu program nauczania.