BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat w Liberec. Programów Licencjat.

Tytuł licencjata jest cztery-lata licencjat i jest standardem dla szkolnictwa wyższego przez większość świata. Tytuł licencjata można zdobyć na uczelniach państwowych, w prywatnych uczelniach, w szkołach społecznych i poprzez internetowych uczelni.

Republika Czeska jest krajem śródlądowym w Europie Środkowej. Kraj ten graniczy z Niemcami na zachodzie, na południu Austrii, Słowacji do Polski na wschodzie i północy. Jej stolicą i największym miastem, z 1,3 mln mieszkańców, jest Praga.

Licencjat Liberec. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Liberec. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Bachelor in Textile and Fashion Design

Technical University of Liberec
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Czechy Liberec

Celem tego programu jest zapewnienie studentom solidnych podstaw w zakresie technologii tekstylnych oraz możliwości produkcji tekstyliów i odzieży w odniesieniu do wspólnych dyscyplin sztuki i estetyki.

Licencjat w zakresie technologii tekstylnych, materiałów i nanomateriałów

Technical University of Liberec
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Czechy Liberec

Celem tego programu jest dostarczenie studentom wiedzy technicznej i specjalistycznej, a także teoretycznych podstaw niezbędnych do rozwoju i innowacji procedur technologicznych oraz przygotowania i zastosowania produktów innowacyjnych wyższego rzędu.

Bachelor in System Engineering and Informatics (Nisa / Neisse University)

Technical University of Liberec
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Czechy Liberec Polska Wrocław Niemcy Zittau + 4 więcej

Cechą charakterystyczną kursu jest jego sprawdzona międzynarodowa, a także interdyscyplinarny charakter odzwierciedlony przez połączenie informatyki z zarządzaniem biznesowym i psychologią z punktu widzenia komunikacji w kontekście międzykulturowym.

Bachelor in Business Administration

Technical University of Liberec
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Czechy Liberec

Celem studiów licencjackich na temat Business Administration jest przygotowanie studentów do opanowania szerokiej oferty zawodowej z zakresu ekonomiki biznesu i zarządzania, w tym księgowości i finansowania dla przedsiębiorstw działających zarówno w sektorze produkcyjnym, jak i usługowym. Studenci uzyskują podstawowy przegląd zarządzania korporacyjnego, zarządzania przedsiębiorstwem, marketingu, finansów i księgowości, zagadnień podatkowych, w tym znajomości prawa w dziedzinie biznesu i usług publicznych.