BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat w Liberec Region. Programów Licencjat.

Tytuł licencjata jest policealne stopień przyznawany po zakończeniu 120 kredytów. Zazwyczaj trwa osiem semestrów, aby zakończyć dyplom licencjata. Podczas wypełniania studia licencjackie, kandydaci mają studiować kursy ogólne i wybrała większą konkretny temat. Licencjat można też nazwać licencjata w niektórych krajach.

Republika Czeska jest krajem śródlądowym w Europie Środkowej. Kraj ten graniczy z Niemcami na zachodzie, na południu Austrii, Słowacji do Polski na wschodzie i północy. Jej stolicą i największym miastem, z 1,3 mln mieszkańców, jest Praga.

Licencjat Liberec Region. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Liberec Region. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Bachelor in Textile and Fashion Design

Technical University of Liberec
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Czechy Liberec

Celem tego programu jest zapewnienie studentom solidnych podstaw w zakresie technologii tekstylnych oraz możliwości produkcji tekstyliów i odzieży w odniesieniu do wspólnych dyscyplin sztuki i estetyki.

Licencjat w zakresie technologii tekstylnych, materiałów i nanomateriałów

Technical University of Liberec
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Czechy Liberec

Celem tego programu jest dostarczenie studentom wiedzy technicznej i specjalistycznej, a także teoretycznych podstaw niezbędnych do rozwoju i innowacji procedur technologicznych oraz przygotowania i zastosowania produktów innowacyjnych wyższego rzędu.

Bachelor in System Engineering and Informatics (Nisa / Neisse University)

Technical University of Liberec
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Czechy Liberec Polska Wrocław Niemcy Zittau + 4 więcej

Cechą charakterystyczną kursu jest jego sprawdzona międzynarodowa, a także interdyscyplinarny charakter odzwierciedlony przez połączenie informatyki z zarządzaniem biznesowym i psychologią z punktu widzenia komunikacji w kontekście międzykulturowym.

Bachelor in Business Administration

Technical University of Liberec
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Czechy Liberec

Celem studiów licencjackich na temat Business Administration jest przygotowanie studentów do opanowania szerokiej oferty zawodowej z zakresu ekonomiki biznesu i zarządzania, w tym księgowości i finansowania dla przedsiębiorstw działających zarówno w sektorze produkcyjnym, jak i usługowym. Studenci uzyskują podstawowy przegląd zarządzania korporacyjnego, zarządzania przedsiębiorstwem, marketingu, finansów i księgowości, zagadnień podatkowych, w tym znajomości prawa w dziedzinie biznesu i usług publicznych.