BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat w Brno. Programów Licencjat.

Licencjat 's podany jest do studentów, którzy spełniają niezbędne wymagania podane przez uniwersytecie lub college'u są prowadzącego. Wymagania to od trzech do siedmiu lat ostrości na obiekcie, zazwyczaj określane jako główny lub koncentracji.

Republika Czeska ma ugruntowaną i badania oparte wykształcenie wyższe. Doprowadziło to do nauki ini Praga jeden z szanowanych programu 's w Europie, ponieważ kultywuje ducha kreatywności i innowacyjności wśród studentów.

To miasto wyprodukował wybitnych ludzi, założyciel genetyki Grzegorz Mendel ma uniwersytet nazwany po nim. Jednak miasto ma to wyzwanie nadal, i to dążenie za pośrednictwem swoich instytucji szkolnictwa wyższego, do produkcji innych Mendels, którzy mogą mieć wpływ na społeczności.

Licencjat Brno. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Brno. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat z archeologii prehistorycznej Bliskiego Wschodu

Masaryk University Faculty of Arts
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 znajdź program juris doctor Wrzesień 2019 Czechy Brno

Centrum archeologii bliskowschodniej z Brna jest młodą instytucją. Studiowanie archeologii jest powiązane z antropologią kulturową, jako że celem jest zbadanie ludzkości w jej złożoności, w tym znajomość aktualnych kulturowo różnych społeczności.

Bachelor w języku angielskim i literaturze

Masaryk University Faculty of Arts
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Czechy Brno

Program ten obejmuje cztery dyscypliny koncentrujące się na zagadnieniach związanych z nauką filologii angielskiej: umiejętności językowe, językoznawstwo i tłumaczenie, literaturoznawstwo i kulturoznawstwo. W ramach każdego z tych obszarów uczniowie wybierają pewną liczbę typów A / wymaganych kursów, a następnie wybierają typy B / selektywne i C / przedmioty do wyboru.

Licencjat w stosunkach międzynarodowych i polityce europejskiej

Masaryk University Faculty of Social Studies
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Czechy Brno

Pole Studium Stosunków Międzynarodowych i Polityki Europejskiej (w języku angielskim) sprawia, zapoznanie studentów z podstawowymi zagadnieniami stosunków międzynarodowych i studiów europejskich z silnym naciskiem na teorii stosunków międzynarodowych i teorii integracji europejskiej.

Bachelor in Applied Sciences in Engineering

Brno University of Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Czechy Brno

Program studiów licencjackich "Nauki Stosowane w Inżynierii" jest krótszym rodzajem studiów uniwersyteckich dostarczających studentom niezbędnej wiedzy teoretycznej i praktycznej w wybranym specjalistycznym oddziale.

Bachelor in Engineering

Brno University of Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 lat(a) Wrzesień 2019 Czechy Brno + 1 więcej

Program studiów licencjackich "Inżynieria mechaniczna" ma być najskuteczniejszym sposobem przygotowania studentów do studiowania w ramach uzupełniającego programu studiów magisterskich.

Licencjat z technologii elektrycznej, elektronicznej, łączności i sterowania

Brno University of Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Czechy Brno

Program studiów ma na celu dostarczenie profesjonalistom zdolnym do zastosowania wiedzy specjalistycznej z branży dla wysięgników wymagających umiejętności konstrukcyjnych, konserwacji, zastosowania obwodów elektrycznych, elektronicznych i urządzeń.

Licencjat z inżynierii lądowej

Brno University of Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Czechy Brno

Celem studiów w czteroletnim programie inżynierii lądowej i wodnej w zakresie budownictwa budowlanego jest zdobycie mistrzostwa w zakresie kompleksowej podstawy niezbędnego teoretycznego zrozumienia i ogólnej wiedzy technicznej z zakresu inżynierii lądowej.

Licencjat z ekonomii i zarządzania

Brno University of Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Czechy Brno

Program studiów Ekonomia i zarządzanie koncentruje się zarówno na teoretycznej, jak i praktycznej wiedzy z zakresu gospodarki rynkowej i zarządzania. Dalszą specjalizację zapewniają gałęzie studyjne.