BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat Czechy. Programów Licencjat

Republika Czeska jest zdumiewająco piękny kraj położony w centrum Europy. Ludzie z całego świata przyciąga do Republiki Czeskiej dla biznesu, turystyki i nauki. Studenci, wybrać tytuł licencjata w Czechach można doświadczyć wszystkiego, co ten piękny kraj ma do zaoferowania, takich jak dynamiczne miasta, zamki historyczne, kwitnącej sceny sztuki, i piękne krajobrazy. Będąc w centrum miasta, studenci zdobywając tytuł licencjata w Czechach mogli korzystać z łatwością podróżowania i odkrywania innych części zarówno wschodniej i zachodniej Europy.

Szkolnictwo wyższe jest ceniony w Czechach, i to jest oczywiste w doskonałej Bachelor in Czech Republic programów, które są oferowane. Programy akademickie są wysokiej jakości i uniwersytety są w nowoczesne udogodnienia z wydziału ekspertów. Istnieje kilka programów Bachelor w języku czeskim Republiki, które są popularne wśród studentów, takich jak turystyka, ekonomia, architektura, i spraw międzynarodowych.

Możesz dowiedzieć się więcej o tytuł licencjata w Czechach czytania poprzez programy poniżej. Wykonaj kolejny krok już dziś!

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat w patologii społecznej i profilaktyki

University of Hradec Králové, Faculty of Education
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 6 semestry Skontaktuj się ze szkołą Czechy Hradec Kralove

Patologia społeczna i profilaktyka jest dziedziną badań licencjat w ramach programu specjalizacji w Studium Pedagogiki, zorganizowanej w formie w pełnym wymiarze czasu studiów.

Bachelor of Mathematics

University of Ostrava
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 5 lat(a) Wrzesień 2020 Czechy Ostrawa

Celem programu studiów licencjackich Matematyka jest przygotowanie do samodzielnego, logicznego i krytycznego myślenia w celu abstrakcyjnego i matematycznego rozwiązywania rzeczywistych problemów, rozwiązywania problemów za pomocą metod matematycznych i technologii komputerowej oraz prawidłowej interpretacji wyników. Badanie obejmuje kombinację czystej matematyki opartej na matematycznych teoriach i zastosowanej matematyce, która jest przydatna w wielu dziedzinach życia. Przyjrzysz się trendom w badaniach matematycznych, dotrzesz do sedna rachunku, algebry, statystyki i teorii liczb, a otworzysz szerokie drzwi do studiowania matematyki stosowanej, w tym informatyki stosowanej, statystyk i przetwarzania danych.

Licencjat z informatyki stosowanej

University of Hradec Králové, Faculty of Informatics and Management
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Czechy Hradec Kralove

Program studiów stopnia Bachelor's Informatyki Stosowanej zapewnia uziemienie niezbędne do pracy w systemach komputerowych (w tym zarówno aspektów sprzętowych i programowych) i wyrafinowanych zastosowań komputerów. Zapewnia ona także znaczną tło dla studiów magisterskich na obserwacji.

American Bachelor in IT Management

University of New York in Prague (UNYP)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2020 Czechy Praga

Głównym celem programu University of New York in Prague jest połączenie solidnego zrozumienia technologii z umiejętnościami zarządzania przedsiębiorstwem. Program przygotuje studentów do podstawowych pozycji zawodowych w dziedzinie zarządzania IT w globalnym biznesie i sektorach publicznych. Ten czteroletni dyplom przyznawany jest przez State University of New York, Empire State College.

Licencjat w międzynarodowych studiach rozwojowych

Mendel University in Brno
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Luty 2020 Czechy Brno-sever

Program studiów licencjackich Międzynarodowe Studia Terytorialne ukierunkowane są na uzyskanie kompleksowej wiedzy na temat problematyki krajów i regionów rozwijających się, głównie o charakterze ekonomicznym, środowiskowym, społecznym, kulturalnym i politycznym.

Licencjat z elektrotechniki i technologii informatycznych

University Of West Bohemia - Faculty of Electrical Engineering
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2020 Czechy Pilzno 3

Program studiów licencjackich „Inżynieria elektryczna i technologia informacyjna” ma na celu umożliwienie studentom zdobycia wiedzy matematycznej i fizycznej, niezbędnego teoretycznego i praktycznego doświadczenia w elektrotechnice, technologii informacyjnej i cybernetyki. Znajdą zatrudnienie na stanowiskach kierowników, specjalistów i techników w dziedzinie elektrotechniki i technologii informatycznych i będą mogli - kontynuując kontynuację programu magisterskiego - specjalizować się w praktyce w krótkim czasie, - niezależnie prowadzić działalność w terenie.

Bachelor in Business Administration

Technical University of Liberec
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Czechy Liberec

Celem studiów licencjackich na temat Business Administration jest przygotowanie studentów do opanowania szerokiej oferty zawodowej z zakresu ekonomiki biznesu i zarządzania, w tym księgowości i finansowania dla przedsiębiorstw działających zarówno w sektorze produkcyjnym, jak i usługowym. Studenci uzyskują podstawowy przegląd zarządzania korporacyjnego, zarządzania przedsiębiorstwem, marketingu, finansów i księgowości, zagadnień podatkowych, w tym znajomości prawa w dziedzinie biznesu i usług publicznych.

Licencjat filologii angielskiej

Palacky University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Czechy Ołomuniec

Badanie obejmuje trzyletnie studia literackie (wprowadzenie do teorii dzieła literackiego, brytyjskiej literaturze wieku 19 i 20, literatury amerykańskiej od początków aż do 1 połowy 20. wieku);

Licencjat w biznesie międzynarodowym

Metropolitan University Prague
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Czechy Praga

Trzyletni program studiów licencjackich

Bachelor in Engineering

Brno University of Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 lat(a) Wrzesień 2020 Czechy Brno + 1 więcej

Program studiów licencjackich "Inżynieria mechaniczna" ma być najskuteczniejszym sposobem przygotowania studentów do studiowania w ramach uzupełniającego programu studiów magisterskich.

Licencjat z informatyki: informatyka i inżynieria systemowa

University of Pardubice
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Październik 2020 Czechy Pardubice II

Ten program szkoleniowy szkoli studentów w zakresie projektowania i stosowania ICT i metod komputerowych w procesach decyzyjnych. Specjalistyczne kursy obejmują: technologie geoinformatyczne, kartografię do zadań zorientowanych przestrzennie, wielokryterialne podejmowanie decyzji w administracji publicznej itp. Absolwenci zostaną wykwalifikowanymi ekspertami w dziedzinie informatyki i inżynierii systemów.

Bachelor in Environmental Engineering

Czech University Of Life Sciences Faculty of Environmental Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 znajdź program juris doctor Wrzesień 2020 Czechy Praga

Program licencjacki w dziedzinie inżynierii środowiska koncentruje się na zapewnieniu studentowi kompleksowego zrozumienia ochrony środowiska, z naciskiem na zarządzanie zasobami naturalnymi.

Bachelor of Photography

FAMU Film and TV School of the Academy of Performing Arts in Prague
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 6 semestry Skontaktuj się ze szkołą Czechy Praga

Program BA Photography jest otwarty dla studentów bez wykształcenia akademickiego w fotografii. Studenci studiujący w języku angielskim mają również możliwość uczestniczenia w wykładach w języku angielskim w programie międzynarodowym FAMU. | Studenci mają również możliwość pracy w studiach prowadzonych przez renomowanych nauczycieli. Te studia to Studio Fotografii Dokumentalnej, Studio Fotografii Etapowej, Studio Fotografii Postkonceptualnej i Studio multimediów.

Bachelor in Fitness Coach

Charles University Faculty of Physical Education and Sport
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Czechy Praga

Program studiów koncentruje się na wszystkich aspektach treningu sportowego. Proces nauczania obejmuje wiedzę z zakresu Kinantropologii i Nauk o sporcie. Wszyscy akademicy odpowiedzialni za proces nauczania udowadniają swoją kreatywność. Specjalizacja "Coach" koncentruje się na aspektach treningu sportowego w danej dziedzinie sportu. Specjalizacja "Trener Fitness" koncentruje się na rozwoju różnych aspektów sprawności w kontaktach z określonymi typami populacji. Jest to akademicki program studiów. Akredytacja Programu w języku angielskim przynosi uznawane na całym świecie kwalifikacje / licencje. Program będzie zgodny z wymaganiami opartymi na Krajowej Ramie Kwalifikacji podczas wykonywania.

Licencjat z informatyki

Charles University Faculty of Mathematics and Physics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Czechy Praga

Celem studiów licencjackich Informatyka jest kształcenie absolwentów o szerokiej wiedzy w dwóch obszarach. Pierwszym obszarem zdobytej wiedzy jest informatyka, w szczególności umiejętność analizowania i programowania rzeczywistych problemów, co umożliwia absolwentom zdobycie pracy w branży bezpośrednio po ukończeniu studiów licencjackich. Drugim obszarem jest informatyka teoretyczna (w tym stosunkowo szeroka baza matematyczna), która umożliwia absolwentom kontynuowanie studiów na poziomie magisterskim (a następnie ewentualnie doktoranckim). Zasięg obu wyżej wymienionych obszarów jest zgodny ze stanowiskiem informatyki na pograniczu nauk technicznych i przyrodniczych.