BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat Czechy. Programów Licencjat

Republika Czeska jest zdumiewająco piękny kraj położony w centrum Europy. Ludzie z całego świata przyciąga do Republiki Czeskiej dla biznesu, turystyki i nauki. Studenci, wybrać tytuł licencjata w Czechach można doświadczyć wszystkiego, co ten piękny kraj ma do zaoferowania, takich jak dynamiczne miasta, zamki historyczne, kwitnącej sceny sztuki, i piękne krajobrazy. Będąc w centrum miasta, studenci zdobywając tytuł licencjata w Czechach mogli korzystać z łatwością podróżowania i odkrywania innych części zarówno wschodniej i zachodniej Europy.

Szkolnictwo wyższe jest ceniony w Czechach, i to jest oczywiste w doskonałej Bachelor in Czech Republic programów, które są oferowane. Programy akademickie są wysokiej jakości i uniwersytety są w nowoczesne udogodnienia z wydziału ekspertów. Istnieje kilka programów Bachelor w języku czeskim Republiki, które są popularne wśród studentów, takich jak turystyka, ekonomia, architektura, i spraw międzynarodowych.

Możesz dowiedzieć się więcej o tytuł licencjata w Czechach czytania poprzez programy poniżej. Wykonaj kolejny krok już dziś!

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat w patologii społecznej i profilaktyki

University of Hradec Králové, Faculty of Education
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 6 semestry Skontaktuj się ze szkołą Czechy Hradec Kralove

Patologia społeczna i profilaktyka jest dziedziną badań licencjat w ramach programu specjalizacji w Studium Pedagogiki, zorganizowanej w formie w pełnym wymiarze czasu studiów.

Licencjat z informatyki stosowanej

University of Hradec Králové, Faculty of Informatics and Management
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Czechy Hradec Kralove

Program studiów stopnia Bachelor's Informatyki Stosowanej zapewnia uziemienie niezbędne do pracy w systemach komputerowych (w tym zarówno aspektów sprzętowych i programowych) i wyrafinowanych zastosowań komputerów. Zapewnia ona także znaczną tło dla studiów magisterskich na obserwacji.

Bachelor in Tourism

University of Business in Prague
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Czechy Prague

Celem tego programu studiów licencjackich jest zapewnienie studentom praktycznego i teoretycznego wykształcenia do pracy w branży turystycznej i upewnić się, że mają dobrą wiedzę praktyczną dla sektora biznesowego, jak również.

Bachelor of Mathematics

University of Ostrava
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 5 lat(a) Wrzesień 2019 Czechy Ostrava

Celem programu studiów licencjackich Matematyka jest przygotowanie do samodzielnego, logicznego i krytycznego myślenia w celu abstrakcyjnego i matematycznego rozwiązywania rzeczywistych problemów, rozwiązywania problemów za pomocą metod matematycznych i technologii komputerowej oraz prawidłowej interpretacji wyników. Badanie obejmuje kombinację czystej matematyki opartej na matematycznych teoriach i zastosowanej matematyce, która jest przydatna w wielu dziedzinach życia. Przyjrzysz się trendom w badaniach matematycznych, dotrzesz do sedna rachunku, algebry, statystyki i teorii liczb, a otworzysz szerokie drzwi do studiowania matematyki stosowanej, w tym informatyki stosowanej, statystyk i przetwarzania danych.

American Bachelor Degree: Psychology

University of New York in Prague (UNYP)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Czechy Prague

Psychologia jest jednym z najpopularniejszych głównych przedmiotów na świecie. Jest to nie tylko jedna z najbardziej fascynujących i najbardziej dynamicznych dziedzin nauki, ale także trampolina dla szerokiej gamy możliwości na studiach podyplomowych i ekscytujących możliwościach kariery.

Licencjat filologii angielskiej

Palacky University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Czechy Olomouc

Badanie obejmuje trzyletnie studia literackie (wprowadzenie do teorii dzieła literackiego, brytyjskiej literaturze wieku 19 i 20, literatury amerykańskiej od początków aż do 1 połowy 20. wieku);

Bachelor in Business Administration

Technical University of Liberec
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Czechy Liberec

Celem studiów licencjackich na temat Business Administration jest przygotowanie studentów do opanowania szerokiej oferty zawodowej z zakresu ekonomiki biznesu i zarządzania, w tym księgowości i finansowania dla przedsiębiorstw działających zarówno w sektorze produkcyjnym, jak i usługowym. Studenci uzyskują podstawowy przegląd zarządzania korporacyjnego, zarządzania przedsiębiorstwem, marketingu, finansów i księgowości, zagadnień podatkowych, w tym znajomości prawa w dziedzinie biznesu i usług publicznych.

Bachelor in Anglophone Studies

Metropolitan University Prague
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 6 semestry Skontaktuj się ze szkołą Czechy Prague + 1 więcej

Trzyletni program studiów licencjackich

Licencjat z informatyki ekonomicznej

Mendel University in Brno
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Czechy Brno-sever

Celem studiów jest przekazanie studentom podstawowej wiedzy teoretycznej i praktycznych umiejętności z zakresu informatyki, projektowania algorytmów, systemów baz danych, implementacji sieci komputerowych, systemów operacyjnych oraz analizy i projektowania systemów informatycznych.

Bachelor in Applied Sciences in Engineering

Brno University of Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Czechy Brno

Program studiów licencjackich "Nauki Stosowane w Inżynierii" jest krótszym rodzajem studiów uniwersyteckich dostarczających studentom niezbędnej wiedzy teoretycznej i praktycznej w wybranym specjalistycznym oddziale.

Bachelor in Environmental Engineering

Czech University Of Life Sciences Faculty of Environmental Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 znajdź program juris doctor Wrzesień 2019 Czechy Prague

Program licencjacki w dziedzinie inżynierii środowiska koncentruje się na zapewnieniu studentowi kompleksowego zrozumienia ochrony środowiska, z naciskiem na zarządzanie zasobami naturalnymi.

Bachelor of Photography

FAMU Film and TV School of the Academy of Performing Arts in Prague
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 6 semestry Skontaktuj się ze szkołą Czechy Prague

Program BA Photography jest otwarty dla studentów bez wykształcenia akademickiego w fotografii. Studenci studiujący w języku angielskim mają również możliwość uczestniczenia w wykładach w języku angielskim w programie międzynarodowym FAMU. | Studenci mają również możliwość pracy w studiach prowadzonych przez renomowanych nauczycieli. Te studia to Studio Fotografii Dokumentalnej, Studio Fotografii Etapowej, Studio Fotografii Postkonceptualnej i Studio multimediów.

Bachelor of International Business

University of Economics Prague -Faculty of International Relations
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Czechy Prague

Program International Business (IBB) to trzy lata, studia stacjonarne Licencjat w języku angielskim. Absolwenci IBB rozszerzyliśmy ...

Licencjat z polityki, filozofii i ekonomii (PPE)

Faculty of Social Sciences, Charles University (FSV UK)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Październik 2019 Czechy Prague

Wzorowany na Oxford PPE (licencjat z filozofii, polityki i ekonomii), praskie BA w PPE jest programem studiów licencjackich w języku angielskim. Pozwala studentom odkrywać podstawy krajowej i międzynarodowej polityki i ekonomii w sposób oparty na rygorystycznej filozofii i obejmuje kursy mające na celu promowanie krytycznego myślenia o rozwoju społecznym na świecie oraz wrażliwości na etyczne wyzwania w podejmowaniu decyzji politycznych w środowisku przez różnorodność kulturową, nierówności ekonomiczne i konflikty celów agentów.

Bachelor w języku angielskim i literaturze

Masaryk University Faculty of Arts
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Czechy Brno

Program ten obejmuje cztery dyscypliny koncentrujące się na zagadnieniach związanych z nauką filologii angielskiej: umiejętności językowe, językoznawstwo i tłumaczenie, literaturoznawstwo i kulturoznawstwo. W ramach każdego z tych obszarów uczniowie wybierają pewną liczbę typów A / wymaganych kursów, a następnie wybierają typy B / selektywne i C / przedmioty do wyboru.