Filter
Studia licencjackie
Dania Aalborg Typ studiów: Kształcenie na odległość Tempo: Wszystkie

Kształcenie na odległość Bachelor Aalborg - programów Bachelor Aalborg Bachelor , Aalborg

Stopień Bachelor 's jest stopień przyznawany przez uczelniach. W celu osiągnięcia stopnia licencjata 's, należy wypełnić odpowiednie kursy, które mogą ostatnich trzech do siedmiu lat w zależności od instytucji rejestracji.

Chociaż kursy kształcenia na odległość mają terminy, które muszą być spełnione, jest fantastyczna sprawa zgodności, do kiedy można przeprowadzić zadania podczas studiów na odległość. Z opcji online, można wyjść z grupy dyskusyjnej wymaganych do powrotu do pracy, a następnie przystąpić po pracy w razie potrzeby. Kursy kształcenia na odległość mogą być podjęte w miejscu, które ma dostęp do Internetu. Można nawet zakończyć zajęcia z salonu internetowego w każdym hotelu na świecie, jeśli potrzebujesz wakacje.

Dania 's szkolnictwa wyższego kładzie nacisk na technicznego szkolnictwa wyższego poprzez nauki uniwersyteckiej. Większość duńskich uniwersytetów oferuje Quality International kultury studentów ze względu na jego swobodnej skandynawskiej postawy.

Aalborg jest miastem przemysłowym, położony w północnej Jutlandii, w Danii. Ma apelu ponad 100.000 mieszkańców. Aalborg jest również nazywany miastem uniwersyteckim, ponieważ jest ma 3 uniwersytety i 2 szkół, których uczeń konta ludności na duży procent całej ludności miasta.

Kształcenie na odległość Bachelor Aalborg - Weź Bachelor Aalborg. Wszystkie Bachelor program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Studia magisterskie, Aalborg, Kształcenie na odległość

South Gate Society Arts Center

Dla duńskich studentów wymagana jest B-level. IELTS (International English Language Testing System) - Korzystny jest ogólną oceną 6,5, z niczym niższym niż 5,5 w którejko ... [+]

Dla duńskich studentów wymagana jest B-level.

IELTS (International English Language Testing System) - Korzystny jest ogólną oceną 6,5, z niczym niższym niż 5,5 w którejkolwiek z podkategorii. TOEFL (Test z języka angielskiego jako języka obcego) - minimalny wynik 85 do badania internetowego opartego bez punktów niższa niż 80 podkategorii. Studenci międzynarodowe

Jako obywatel spoza UE, musi otrzymać pozwolenie na pobyt przed wyjazdem do Danii. Gdy aplikacja zostanie zaakceptowana a wpłaty kaucji, południowa brama Stowarzyszenie Międzynarodowe Biuro wyśle ​​oficjalnego wniosku o zezwolenie na pobyt stały za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wypełnić pierwszą część i The South Gate Towarzystwo zakończy drugą część. Będziesz wtedy złożyć wniosek do najbliższej duńskiej ambasady w danym kraju, który z kolei przekaże wniosek do rządu duńskiego w celu przetworzenia. Proces składania wniosków trwa około trzech miesięcy, więc zarejestruj się tak szybko, jak to możliwe.... [-]

Dania Aalborg
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku