BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat w Aarhus. Programów Licencjat.

Licencjat 's podany jest do studentów, którzy spełniają niezbędne wymagania podane przez uniwersytecie lub college'u są prowadzącego. Wymagania to od trzech do siedmiu lat ostrości na obiekcie, zazwyczaj określane jako główny lub koncentracji.

Dania 's szkolnictwa wyższego kładzie nacisk na technicznego szkolnictwa wyższego poprzez nauki uniwersyteckiej. Większość duńskich uniwersytetów oferuje Quality International kultury studentów ze względu na jego swobodnej skandynawskiej postawy.

Aarhus jest głównym portem w Danii i 2. największych w kraju. Z ponad 100.000 mieszkańców miasto położone jest w Aarhus gminy. Jest również nazywany Stolicy Jutlandii. Ma ona kilka uczelniach.

Licencjat Aarhus. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Aarhus. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat w zakresie zarządzania i usługi finansowe

Business Academy Aarhus
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 7 semestry Skontaktuj się ze szkołą Dania Aarhus

Program licencjackie w zakresie zarządzania finansowego i usług jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie, jeśli chcesz pracować ze złożonymi doradztwa, sprzedaży i zadań doradczych w ramach na przykład księgowości lub nieruchomości.

Licencjat (top up) w rozwój sieci

Business Academy Aarhus
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 semestry Skontaktuj się ze szkołą Dania Aarhus

Program skupia się na rozwoju technologii sieciowych w wielu różnych dziedzinach stosowania i wielu różnych platformach dystrybucji. Uważamy, że szczególnie ważne jest, aby podczas pracy z technologiami, które pozwolą Ci podjąć wiele różnych rodzajów pracy.

Licencjat (top up) w rozwój produktów i technologii integracyjnej

Business Academy Aarhus
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 semestry Skontaktuj się ze szkołą Dania Aarhus

Ten program daje umiejętności niezbędne do integracji różnych technologii i form know-how, w związku z rozwojem systemów technologicznych i produktów.

Licencjat (top up) w przemyśle chemicznym i biotechnologii, żywności lub procesów technologicznych

Business Academy Aarhus
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 18 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Dania Aarhus

Chemiczne i biotechnologii, żywności lub Process Technology jest top-up kurs dla analityków chemicznych i biotechnologicznych, a po zakończeniu 18-miesięcznego długi program będzie można uzyskać stopień licencjata. Program jest bezpośrednią drogę do dalszego kształcenia dla analityków chemicznych i biotechnologicznych, technologów żywności i technologów procesu.

Zarządzanie łańcuchem wartości (Bachelor of Value Chain Management)

VIA University College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3.5 lat(a) Wrzesień 2019 Dania Horsens Aarhus + 1 więcej

3-letnie studia licencjackie prowadzone w języku angielskim z naciskiem na analizowanie, doskonalenie i innowacje w łańcuchach wartości w globalnych środowiskach biznesowych.

Bachelor of Global Business Engineering

VIA University College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4.5 lat(a) Wrzesień 2019 Dania Aarhus Horsens + 1 więcej

4-letnie studia licencjackie prowadzone w języku angielskim, przygotowujące studentów do kariery w biznesie i przemyśle.

Bachelor of Architectural Technology and Construction Management

VIA University College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3.5 lat(a) Wrzesień 2019 Dania Horsens Aarhus + 1 więcej

3-letnie studia licencjackie prowadzone w języku angielskim ze szczególnym uwzględnieniem projektowania, planowania i realizacji projektów budowlanych.