Filter
Studia licencjackie
Dania Lyngby Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Licencjat w Lyngby. Programów Licencjat.

Licencjat 's podany jest do studentów, którzy spełniają niezbędne wymagania podane przez uniwersytecie lub college'u są prowadzącego. Wymagania to od trzech do siedmiu lat ostrości na obiekcie, zazwyczaj określane jako główny lub koncentracji.

Dania, oficjalnie Królestwo Danii, jest suwerennym państwem w Europie Północnej, położony na południowy zachód Szwecji, południowej Norwegii i graniczy od południa przez Niemcy.

Lyngby miasto jest na północ od Kopenhagi, w Danii. Jest dywidendy na 2 powiatów. Lyngby ma niesamowity skansen. Miasto jest siedzibą Uniwersytetu Technicznego w Danii.

Licencjat Lyngby. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Lyngby. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Technical University of Denmark - DTU

Program licencjackie (inżynierskie) w Inżynierii Walnym to nowy międzynarodowy program licencjata w DTU. Program daje szerokie kompetencje inżynierskie, solidne podstawy ... [+]

Program licencjackie (inżynierskie) w Inżynierii Walnym to nowy międzynarodowy program licencjata w DTU. Program daje szerokie kompetencje inżynierskie, solidne podstawy techniczno-naukowych i silny profil międzynarodowy, który przygotowuje do trudnych kariery w globalnym rynku pracy. Program oferowany jest po raz pierwszy w 2016 roku.

Międzynarodowy profil

Program daje szerokie kompetencje inżynierskie, solidne podstawy techniczno-naukowych i silny profil międzynarodowy, który przygotowuje do trudnych kariery w globalnym rynku pracy.

BSC jest prowadzone wyłącznie w języku angielskim i będzie częścią międzynarodowego środowiska studiów ze studentami z całego świata. ... [-]

Dania Lyngby
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
6 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku