BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat w Lyngby. Programów Licencjat.

Licencjat 's podany jest do studentów, którzy spełniają niezbędne wymagania podane przez uniwersytecie lub college'u są prowadzącego. Wymagania to od trzech do siedmiu lat ostrości na obiekcie, zazwyczaj określane jako główny lub koncentracji.

Dania, oficjalnie Królestwo Danii, jest suwerennym państwem w Europie Północnej, położony na południowy zachód Szwecji, południowej Norwegii i graniczy od południa przez Niemcy.

Lyngby miasto jest na północ od Kopenhagi, w Danii. Jest dywidendy na 2 powiatów. Lyngby ma niesamowity skansen. Miasto jest siedzibą Uniwersytetu Technicznego w Danii.

Licencjat Lyngby. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Lyngby. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

BSC w ogólnej inżynierii

Technical University of Denmark - DTU
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 6 semestry Skontaktuj się ze szkołą Dania Lyngby

Program licencjackie (inżynierskie) w Inżynierii Walnym to nowy międzynarodowy program licencjata w DTU. Program daje szerokie kompetencje inżynierskie, solidne podstawy techniczno-naukowych i silny profil międzynarodowy, który przygotowuje do trudnych kariery w globalnym rynku pracy. Program oferowany jest po raz pierwszy w 2016 roku.