BACHELORSTUDIES

Projektowanie Kosowo - programów Projektowanie Kosowo Projektowanie

Kawaler 's stopnia jest cechą szkolnictwa wyższego. Lek podaje się do tych, którzy poświęcają trzech do siedmiu lat studiuje konkretnego programu. Licencjat 's można zdobyć w różnych dyscyplin sztuki i nauki.

Wykwalifikowani specjaliści projektowe są potrzebne w wielu organizacjach do niestandardowych rozwiązań narzędziowych dla wspólnych problemów. Ponieważ pole projekt obejmuje szeroką gamę środowisk i aplikacji, specjalistów są potrzebne w małych firmach, dużych korporacji, edukacji, organizacji non-profit, a rządem.

 

Kosowo to region w południowo-wschodniej Europie. W starożytności, Dardanian królestwo, a później rzymskiej prowincji Dardanii znajdowało się w regionie.

Projektowanie Kosowo - Weź Projektowanie Kosowo. Wszystkie Projektowanie i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Projektowanie, Kosowo Filter

Licencjat z multimediów i komunikacji wizualnej

RIT Kosovo™
Licencjat
<
Studia dzienne
<
2&nbsp;-&nbsp;4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Koncentracja komunikacji multimedialnej i wizualnej w RIT Kosovo™ (AUK) została zaprojektowana z myślą o przyszłości. Sekwencjonowanie kursu przygotowuje studentów z ukierunko ...

Czytaj więcej