BACHELORSTUDIES

Edukacja muzyczna Ameryka Środkowa i Karaiby - Edukacja muzyczna programów Edukacja muzyczna w Ameryka Środkowa i Karaiby

Licencjat 's jest licencjat, który oferowany jest przez uniwersytety i szkoły wyższe, gdy studenci ukończą program studiów. Większość kursów licencjackie trwają trzy lub cztery lata, przy czym niektóre trwające aż do siedmiu lat.

Przede wszystkim koncentruje się na rozwijaniu wiedzy i umiejętności niezbędnych do tego, aby osoby były kompetentnymi nauczycielami muzyki, edukacja muzyczna może być świetnym sposobem, aby nauczyciele doskonalili swoje umiejętności. Może to obejmować koncepcje takie jak teoria muzyki, kompozycja, wykonanie i historia.

Ameryka Środkowa to centralny region geograficzny Ameryki. Jest południe, Isthmian część kontynentu północnoamerykańskiego, który łączy się z Ameryki Południowej na południowym wschodzie.

Edukacja muzyczna Ameryka Środkowa i Karaiby - Weź Edukacja muzyczna Ameryka Środkowa i Karaiby. Wszystkie Edukacja muzyczna i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Edukacja muzyczna, Ameryka Środkowa i Karaiby Filter

Licencjat w edukacji muzycznej

Edna Manley College of the Visual and Performing Arts
Licencjat
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ten program studiów przygotowuje studentów do pracy w nauczaniu muzyki na poziomie szkoły średniej.

Czytaj więcej