BACHELORSTUDIES

Edukacja plastyczna Azja - Edukacja plastyczna programów Edukacja plastyczna w Azja

Stopień Bachelor 's jest stopień przyznawany przez uczelniach. W celu osiągnięcia stopnia licencjata 's, należy wypełnić odpowiednie kursy, które mogą ostatnich trzech do siedmiu lat w zależności od instytucji rejestracji.

Pogoń za szkolnictwem wyższym w dziedzinie edukacji artystycznej pozostawia człowieka o podwyższonym poczuciu estetyki. Studenci mogą również zyskać upodobanie do eksperckiej analizy dzieł starych i nowych.

Asia jest świat 's największych i najbardziej zaludnionym kontynencie, znajduje się głównie na półkuli wschodniej i północnej. Zajmuje 8,7% Ziemia 's całkowitej powierzchni i składa się z 30% powierzchni terenu.

Edukacja plastyczna Azja - Weź Edukacja plastyczna Azja. Wszystkie Edukacja plastyczna i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Edukacja plastyczna, Azja Filter

Licencjat Edukacji W Edukacji Artystycznej

United Arab Emirates University - Undergraduate Programs
Licencjat
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program Edukacji Artystycznej ma na celu przygotowanie nauczycieli sztuki do klas K-9, Cyklu 1 i Cyklu 2, zgodnie z klasyfikacjami Rady Edukacyjnej w Abu Zabi (ADEC) i Ministe ...

Czytaj więcej

BA (Honours) w Creative Arts and Culture and Bachelor of Education (Honours) (Sztuki wizualne)

The Education University of Hong Kong
Licencjat
BA
<
Studia dzienne
<
5 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Edukacja Major podkreśla związek między dziedzinami tworzenia sztuk wizualnych a nauczaniem i uczeniem się opartym na przedmiotach. To powiązane ze sobą podejście pozwala uczn ...

Czytaj więcej