BACHELORSTUDIES

Edukacja podstawowa Azja - Edukacja podstawowa programów Edukacja podstawowa w Azja

Licencjat 's podany jest do studentów, którzy spełniają niezbędne wymagania podane przez uniwersytecie lub college'u są prowadzącego. Wymagania to od trzech do siedmiu lat ostrości na obiekcie, zazwyczaj określane jako główny lub koncentracji.

Szkoła podstawowa zajmuje się nauczaniem i kształceniem małych dzieci. Studenci tego typu programów mogą się nauczyć na temat technik w klasie, pedagogiki, rozwoju dziecka, planowania lekcji i wielu różnych tematów.

Studenci, którzy ukończą część ich stopnia w Azji rosną w liczbach. Obecnie, w drugim i trzecim co do wielkości gospodarki są w Azji. Bez ograniczeń, uczniowie opisali swój czas w Azji jak najlepsze doświadczenia ich życia. Dziś, trzy z czterech krajów świata najbardziej zaludnionych są w Azji: Chiny, Indie i Indonezja.

Edukacja podstawowa Azja - Weź Edukacja podstawowa Azja. Wszystkie Edukacja podstawowa i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Edukacja podstawowa, Azja Filter

Bachelor of Education in Elementary Education

American Samoa Community College
Licencjat
Sie 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Misją American Samoa Community College Bachelor of Education in Elementary Education jest zaspokajanie potrzeb w zakresie rozwoju zawodowego nauczycieli pracujących na stanowi ...

Czytaj więcej