BACHELORSTUDIES

Studia niestacjonarne Edukacja podstawowa Gwatemala - programów Edukacja podstawowa Gwatemala Edukacja podstawowa

Zdobywając tytuł licencjata 's uzyskuje się poprzez wypełnienie niezbędnych studiów oferowanych przez uniwersytecie lub college'u zapisać się. Wykonanie tego badania może potrwać od trzech do siedmiu lat w zależności od tego, gdzie szukać swój stopień.

Podstawowym wykształceniem jest nauczanie dzieci w systemach szkolnictwa podstawowego. Program szkolnictwa wyższego poświęcony temu zagadnieniu może obejmować takie tematy, jak planowanie zajęć, metody w klasie, komunikacja, teoria pedagogiczna i rozwój dziecka.

Istnieje kilka prywatnych uczelni, które można znaleźć w całej Gwatemali. Mimo to, nadal ma jedne z najniższych poziomów umiejętności w całej Ameryce Środkowej. Ci, którzy chcą studiować w tym kraju mogą zapłacić wyższe czesne powodu sprywatyzowanych systemów szkolnych.

Studia niestacjonarne Bachelor Gwatemala - Weź studia niestacjonarne Bachelor Gwatemala. Wszystkie studia niestacjonarne Bachelor i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Edukacja podstawowa, Gwatemala Filter

Bachelor of Primary Education

Universidad Galileo de Guatemala
Licencjat
<
studia niestacjonarne
<
6 lat(a)
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Zostań profesjonalnym studentem na Galileo University. Jesteśmy jednostką akademicką Uniwersytetu Galileo odpowiedzialną za szkolenie nauczycieli na poziomie początkowym, prze ...

Czytaj więcej