$close

Filtry

Zobacz wyniki

Edukacja podstawowa Ontario - programów Edukacja podstawowa Ontario Edukacja podstawowa, Ontario

Stopień Bachelor 's może prowadzić edukacyjne drzwi, stwarzają możliwości rozwoju kariery zawodowej, lub stworzyć podstawy dla osiągnięcia zaawansowanego poziomu. Naszym celem jest pomoc przyszli studenci przejść proces wyboru programu pomyślnie. Robimy rzeczy proste poprzez usprawnienie wyszukiwania. Szkoła podstawowa zajmuje się nauczaniem i kształceniem małych dzieci. Stude… Czytaj więcej

Stopień Bachelor 's może prowadzić edukacyjne drzwi, stwarzają możliwości rozwoju kariery zawodowej, lub stworzyć podstawy dla osiągnięcia zaawansowanego poziomu. Naszym celem jest pomoc przyszli studenci przejść proces wyboru programu pomyślnie. Robimy rzeczy proste poprzez usprawnienie wyszukiwania.

Szkoła podstawowa zajmuje się nauczaniem i kształceniem małych dzieci. Studenci tego typu programów mogą się nauczyć na temat technik w klasie, pedagogiki, rozwoju dziecka, planowania lekcji i wielu różnych tematów.

Kanada jest krajem Ameryki Północnej składa się z dziesięciu prowincji i trzech terytoriów. Położony w północnej części kontynentu, to rozciąga się od Atlantyku do Pacyfiku i północy do Oceanu Arktycznego.

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Kanadzie
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
University Of Guelph-Humber
Toronto, Kanada

Nasz program koncentruje się na fizycznym, społecznym, emocjonalnym i poznawczym rozwoju małych dzieci i ich interakcji z otaczającym światem.

Nasz program koncentruje się na fizycznym, społecznym, emocjonalnym i poznawczym rozwoju małych dzieci i ich interakcji z otaczającym światem. -
Licencjat
Język angielski
Ośrodek kształcenia