BACHELORSTUDIES

Studia niestacjonarne Edukacja podstawowa Kansas City - programów Edukacja podstawowa Kansas City Edukacja podstawowa , Kansas City

Licencjat 's podany jest do studentów, którzy spełniają niezbędne wymagania podane przez uniwersytecie lub college'u są prowadzącego. Wymagania to od trzech do siedmiu lat ostrości na obiekcie, zazwyczaj określane jako główny lub koncentracji.

Podstawowym wykształceniem jest nauczanie dzieci w systemach szkolnictwa podstawowego. Program szkolnictwa wyższego poświęcony temu zagadnieniu może obejmować takie tematy, jak planowanie zajęć, metody w klasie, komunikacja, teoria pedagogiczna i rozwój dziecka.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Kansas City, Missouri jest największym w kraju, gościć ponad dwa miliony mieszkańców. Ma ponad 200 fontann stąd przydomek "miasto wieczne." Z blisko 15 uczelni wyższych, duża populacja tutaj gwarantuje wysokiej jakości edukacji.

Studia niestacjonarne Edukacja podstawowa Kansas City - Weź Edukacja podstawowa Kansas City. Wszystkie Edukacja podstawowa program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Edukacja podstawowa, Kansas City Filter

Badania edukacyjne BSE

Park University
Licencjat
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Ośrodek kształcenia
Online

Nasz plan stopień edukacji jest oferowana w naszym kampusie Kansas City i prowadzi do certyfikacji we wczesnym dzieciństwie, podstawowe, gimnazjum i szkołach średnich, lub K-1 ...

Czytaj więcej

BSE w edukacji elementarnej

Park University
BSc
<
Studia dzienne
Ośrodek kształcenia

Bachelor of Science in Edukacja - program edukacyjny obejmuje kształcenie dzieci od klasy 1 do klasy 6 i prowadzi do certyfikacji nauczania.

Czytaj więcej