BACHELORSTUDIES

Edukacja religijna Memphis - programów Edukacja religijna Memphis Edukacja religijna, Memphis

Stopień Bachelor 's jest stopień przyznawany przez uczelniach. W celu osiągnięcia stopnia licencjata 's, należy wypełnić odpowiednie kursy, które mogą ostatnich trzech do siedmiu lat w zależności od instytucji rejestracji.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Memphis jest 20-sza największe miasto w Stanach Zjednoczonych, a co do wielkości miasto na rzece Missisipi. Liczba uczelni służyć miastu. Miasto jest uważane za centrum edukacyjnego z południowo-wschodniej Stany Zjednoczone.

Edukacja religijna Memphis - Weź Bachelor Memphis. Wszystkie programu Bachelor i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Edukacja religijna, Memphis Filter

Licencjat z wychowania chrześcijańskiego

Mid-South Christian College
Licencjat
Sie 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ten stopień to program kładący nacisk na wiedzę, umiejętności i usposobienie pedagoga wczesnego dzieciństwa. Po zakończeniu programu kandydaci będą przygotowani do pracy w róż ...

Czytaj więcej