BACHELORSTUDIES

Ekologia Azja - Ekologia programów Ekologia w Azja

Licencjat 's podany jest do studentów, którzy spełniają niezbędne wymagania podane przez uniwersytecie lub college'u są prowadzącego. Wymagania to od trzech do siedmiu lat ostrości na obiekcie, zazwyczaj określane jako główny lub koncentracji.

Osoby, które interesują się skutkami zmian klimatycznych i ochrony środowiska mogą być zainteresowani studiowaniem ekologii w szkole lub na uczelni. Programy Ekologia skoncentrować swoje pouczenie o różnorodności biologicznej, prawa ochrony środowiska, leśnictwa i zanieczyszczenia, aby pomóc uczniom myśleć o kwestie ochrony środowiska w skali globalnej.

Studenci, którzy ukończą część ich stopnia w Azji rosną w liczbach. Obecnie, w drugim i trzecim co do wielkości gospodarki są w Azji. Bez ograniczeń, uczniowie opisali swój czas w Azji jak najlepsze doświadczenia ich życia. Dziś, trzy z czterech krajów świata najbardziej zaludnionych są w Azji: Chiny, Indie i Indonezja.

Ekologia Azja - Weź Ekologia Azja. Wszystkie Ekologia i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

3 Wyniki z Ekologia, Azja Filter

Europejski podyplomowe studia inżynierskie na środowisko

Ecole Supérieure Ouverte à Distance
Licencjat
<
Studia dzienne
Francuski
Online

Posiadacz deeste - Environmental Engineering jest technikiem specjalnością w dziedzinie higieny, czystości i środowiska.

Czytaj więcej

Licencjat z zakresu ochrony środowiska i ekologii

Mongolian University Of Life Sciences
Licencjat
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

W licencjata z zakresu ochrony środowiska i ekologii, uczniowie uczą się umiejętności dla rekultywacji zdegradowanych, zanieczyszczonych i antropogenicznie i technogenically d ...

Czytaj więcej

Licencjackie z ekologią

Mongolian University Of Life Sciences
Licencjat
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

W licencjata w dziedzinie ekologii, studenci zjawisk naturalnych, nauczyć się korzystać Połączone tradycyjne i nowoczesne technologie naturalnego zachowania i umiejętności pla ...

Czytaj więcej