BACHELORSTUDIES

Ekologia Czechy - programów Ekologia Czechy Ekologia

Stopień Bachelor 's jest stopień przyznawany przez uczelniach. W celu osiągnięcia stopnia licencjata 's, należy wypełnić odpowiednie kursy, które mogą ostatnich trzech do siedmiu lat w zależności od instytucji rejestracji.

Ekologia obejmuje naukę biologii, zanieczyszczenia i zmiany klimatu, w jakim stosują się do ochrony przyrody i ochrony. Osoby w programie ekologii mogą być bardziej przygotowany do studiowania systemów energetycznych, zarządzania kryzysowego, zarządzania zasobami oraz ogólnego otoczenia globalnego po ukończeniu studiów.

Republika Czeska jest w sercu Europy jest sąsiad Słowacja, Austria, Niemcy i Polska. Uniwersytety czeskie zaoferować wieloletnią reputację i ciekawych specjalności.

Ekologia Czechy - Weź Ekologia Czechy. Wszystkie Ekologia i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

2 Wyniki z Ekologia, Czechy Filter

Licencjat w zakresie systemów informacji geograficznej i teledetekcji w naukach o środowisku

Czech University Of Life Sciences Faculty of Environmental Sciences
Licencjat
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program studiów zapewnia kompleksową edukację w zakresie systemów informacji geograficznej (GIS) i teledetekcji (RS) oraz stosowania tych technik w ochronie i zarządzaniu środ ...

Czytaj więcej

Licencjat z biologii i ekologii

University of Hradec Králové, Faculty of Science
BSc
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program studiów Systematyczna Biologia i Ekologia koncentruje się głównie na systematyce i filogenezie organizmów roślinnych i zwierzęcych oraz ich ekologii. Absolwenci zdobyć ...

Czytaj więcej