BACHELORSTUDIES

Ekologia Mongolia - programów Ekologia Mongolia Ekologia

Kawaler 's stopnia jest cechą szkolnictwa wyższego. Lek podaje się do tych, którzy poświęcają trzech do siedmiu lat studiuje konkretnego programu. Licencjat 's można zdobyć w różnych dyscyplin sztuki i nauki.

Ekologia obejmuje naukę biologii, zanieczyszczenia i zmiany klimatu, w jakim stosują się do ochrony przyrody i ochrony. Osoby w programie ekologii mogą być bardziej przygotowany do studiowania systemów energetycznych, zarządzania kryzysowego, zarządzania zasobami oraz ogólnego otoczenia globalnego po ukończeniu studiów.

Życie w Azji nie zawsze jest dobre dla wielu, którzy albo studiują lub odwiedzić tam. Jednak odwiedzając Mongolia będzie idea warto spróbować. Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości naukę języka angielskiego w Azji, to jest to miejsce. Język jest nauczany we wszystkich szkołach średnich. Możesz zapisać się do najlepszych w kraju uczelni Mongolski Uniwersytet Nauki i Technologii i Uniwersytet Narodowy Mongolii.

Ekologia Mongolia - Weź Ekologia Mongolia. Wszystkie Ekologia i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

2 Wyniki z Ekologia, Mongolia Filter

Licencjat z zakresu ochrony środowiska i ekologii

Mongolian University Of Life Sciences
Licencjat
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

W licencjata z zakresu ochrony środowiska i ekologii, uczniowie uczą się umiejętności dla rekultywacji zdegradowanych, zanieczyszczonych i antropogenicznie i technogenically d ...

Czytaj więcej

Licencjackie z ekologią

Mongolian University Of Life Sciences
Licencjat
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

W licencjata w dziedzinie ekologii, studenci zjawisk naturalnych, nauczyć się korzystać Połączone tradycyjne i nowoczesne technologie naturalnego zachowania i umiejętności pla ...

Czytaj więcej