BACHELORSTUDIES

Ekologia Niemcy - programów Ekologia Niemcy Ekologia

Dyscyplina ofert Ekologia z badaniem organizmów żywych 'relacji do siebie i środowisko naturalne. Wraz z gwałtownie rosnące tempo globalizacji na Ziemi i rosnącym zrozumieniem ludzi "wpływ na charakter, osoby z odpowiednim szkoleniem specjalistycznym ekologii, jak przewidziano w programie Bachelor of Ecology, są bardzo potrzebne. Absolwenci studiów licencjackich programów Ekologia w Niemczech można przejść do kariery w sektorze publicznym lub prywatnym, jako specjaliści w takich dziedzinach jak Biogeochemii, ekonomii społecznej, ekologii behawioralnej, zarządzania zasobami naturalnymi i wiele innych.

Bachelor of Ecology w Niemczech powinien wziąć średnią z trzech lat. W zależności od szkoły w Niemczech, studenci mogą płacić opłaty studiów z zakresu od symboliczną opłatą za semestr do pełnej czesnego.Programy studiów licencjackich w Niemczech, takich jak Bachelor of Science in Molecular Sciences ekosystemu w Getyndze, korzystać z różnych metod nauczania, takich jak wykłady, seminaria, prace laboratoryjne, projekty grupowe i zadania poszczególnych rozwijać studentom "rozumienie podstawowych koncepcji teoretycznych i praktyczne umiejętności.

Łatwo dowiedzieć się więcej o Bachelor programów Ekologia w Niemczech: wystarczy przewinąć w dół i kliknij aby przeczytać więcej. Jeśli zdecydujesz chcieliby Państwo otrzymać więcej informacji o programie z jednej z akredytowanych szkół wymienionych poniżej, wystarczy wypełnić formularz internetowy znajdujący się na stronach informacyjnych.

1 Wyniki z Ekologia, Niemcy Filter

Licencjat Inżynierii Recyklingu i Gospodarki Odpadami

Magdeburg-Stendal University of Applied Sciences
Licencjat
<
Studia dzienne
<
7 semestry
Niemiecki
Ośrodek kształcenia

Wraz z wejściem w życie niemieckiej ustawy o gospodarowaniu odpadami w cyklu substancji zamkniętych w dniu 24 lutego 2012 r. Gospodarka odpadami zmieniła się zasadniczo w gosp ...

Czytaj więcej