BACHELORSTUDIES

Ekologia Szwecja - programów Ekologia Szwecja Ekologia

Stopień Bachelor 's może prowadzić edukacyjne drzwi, stwarzają możliwości rozwoju kariery zawodowej, lub stworzyć podstawy dla osiągnięcia zaawansowanego poziomu. Naszym celem jest pomoc przyszli studenci przejść proces wyboru programu pomyślnie. Robimy rzeczy proste poprzez usprawnienie wyszukiwania.

Absolwenci licencjat w Ekologii będzie mógł kontynuować karierę związane z zarządzaniem ochroną. Stopień skupia się na badania i analizy problemów środowiskowych i ekologicznych na różnych poziomach. Efekty kształcenia obejmują wiedzę z zakresu ekologii, ekosystemów, społeczności i społeczeństwa.

Szwecja (Sverige) jest największym z krajów skandynawskich, z liczbą ludności około 9,5 mln. Graniczy z Norwegią i Finlandią i jest podłączony do Danii przez most Öresund (Öresundsbron). Szwecja ma silną tradycję i wciąż otwarta, ale dyskretny kraju.

Ekologia Szwecja - Weź Ekologia Szwecja. Wszystkie Ekologia i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Ekologia, Szwecja Filter

Licencjat w ekotechnologii

Mid Sweden University
Licencjat
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ten trzyletni program daje szerokie perspektywy systemów na temat relacji między środowiskiem, społeczeństwem i zasobów naturalnych naszej planety. Integruje kwestii środowisk ...

Czytaj więcej