Filter
Studia licencjackie
Ameryka Północna Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia energetyczne Ameryka Północna - Studia energetyczne programów Studia energetyczne w Ameryka Północna

Tytuł licencjata jest cztery-lata licencjat i jest standardem dla szkolnictwa wyższego przez większość świata. Tytuł licencjata można zdobyć na uczelniach państwowych, w prywatnych uczelniach, w szkołach społecznych i poprzez internetowych uczelni.

Program uczy studentów o energii ze sposobów, w których spełnione są świecie potrzeba i zapotrzebowanie na moc. Studia mogą skupić się na jednym konkretnym zasobem lub pokrycie rozwój rozwiązań alternatywnych. Zrównoważone źródła mogą być badane, jak również.

Od rdzennej cywilizacji do współczesnych imperiów dziennie, Ameryka Północna ma wiele hands-on szans edukacyjnych do zaoferowania uczonych. Wypełniony wielu różnych kultur, studenci mogą kształcić się w dobrze zaokrąglone sposób.

Studia energetyczne Ameryka Północna - Weź Studia energetyczne Ameryka Północna. Wszystkie Studia energetyczne i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

1 Wyniki z Studia energetyczne, Ameryka Północna

South Carolina State University

Obecnie Program Inżynieria jądrowa (NEP) jest zarówno w partnerstwie z North Carolina State University (Karolina Północna) i Państwowej UWM. Na mocy tych umów, studenci w ... [+]

Inżynieria jądrowa

We wrześniu 2002 South Carolina State University (Karolina Południowa State University) we współpracy z University of Wisconsin-Madison (UWM) otrzymał zatwierdzenie przez South Carolina Komisji o szkolnictwie wyższym zaoferowania licencjata of Science w inżynierii jądrowej. Umowa ta była jedyna w swoim podejściu i pierwszym tego typu na początku renesansu jądrowego. Umowa ta została zainicjowana ze względu na konieczność rozszerzenia włączenia mniejszości na wszystkich poziomach energii jądrowej, badań, rozwoju i produkcji. Obecnie Program Inżynieria jądrowa (NEP) jest zarówno w partnerstwie z North Carolina State University (Karolina Północna) i Państwowej UWM. Na mocy tych umów, studenci w programie inżynierii jądrowej zakończyć drugą połowę swojego starszego roku w obu UWM lub NC State University w celu spełnienia wszystkich wymogów do uzyskania licencjatów Science w inżynierii jądrowej (przyznanych przez SC State University). ... [-]

Stany Zjednoczone Orangeburg
Wrzesień 2020
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku