BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat w Europie. Programów Licencjat

Europa jest domem dla najstarszych i najbardziej prestiżowych uniwersytetów na świecie. Kilka uniwersytetów w Europie dokonali niezliczonych wkład do społeczeństwa, i nadal zapewniają najwyższą jakość edukacji. Studenci realizujących licencjat stopień Europy nie tylko korzystać z doskonałej edukacji, ale także doświadczyć ogólnie wysoki standard życia, miast dynamicznych, piękne krajobrazy i ekscytujące możliwości podróży na całym kontynencie.

Studenci z całego świata sprawiły, że wybór do programu Europa Bachelor stopni. Wśród wielu opcji dla studiów licencjackich stopni Europy, niektóre z popularnych dyscyplin, że studenci decydują się studiować to politologia, polityka międzynarodowa, biznes, ekonomia, historia sztuki, socjologia, technika, nauk ścisłych, filozofii oraz technologii informacyjnej.Do pewnego stopnia Bachelor Europy, wymagania różnią się w zależności od kraju i konkretnego programu studiów, jednak na ogół, co najmniej trzy lata w pełnym wymiarze czasu jest wymagany podczas opcje również istnieją niepełnym wymiarze czasu pracy i studiów online.

Aby dowiedzieć się więcej na temat studiów licencjackich programów europejskich, przejdź do opcji poniżej lub użyj pola wyszukiwania powyżej, aby zawęzić wyszukiwanie. Kolejny krok w kierunku swoich celów już dziś!

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat z finansów międzynarodowych

Financial University under the Government of the Russian Federation
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Rosja Moskwa

Wydział Finansów Międzynarodowych (MFF) zapewnia szkolenia dla kawalerów i mistrzów w zakresie przygotowania "Ekonomii". Po ukończeniu szkolenia studenci otrzymują dyplom standardu finansów Uniwersytetu Finansowego pod rządami Federacji Rosyjskiej, a także mają możliwość uzyskania dyplomu od jednej z prestiżowych zachodnich uczelni partnerskich.

Licencjat w biznesie międzynarodowym

International Business Academy
Online Zaoczne 1.5 - 6 lat(a) Luty 2020 Dania Kolding

Nasz tytuł licencjata w międzynarodowym biznesie zapewnia najważniejsze narzędzia potrzebne do rozwiązywania złożonych problemów, które pojawiają się podczas pracy w środowisku międzynarodowym.

LLB (Hons) Law with Government and Politics

The University of Law Undergraduate Programmes
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2020 Wielka Brytania Londyn Leeds + 1 więcej

Nasze prawo LLB (z wyróżnieniem) z rządem i polityką to dyplomowany stopień prawniczy, studiowany przez trzy lata z opcjami skupiającymi się na rządach i polityce. Jest skierowany do studentów, którzy chcą rozpocząć karierę w legalnej lub szerszej publiczności, w sektorach rządowych i samorządowych lub w sektorze komercyjnym, a także w interesie rządu i polityki.

Licencjat Zarządzania Międzynarodowego Biznesu ze specjalizacją w finansach międzynarodowych

Geneva Business School Madrid Campus
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Luty 2020 Hiszpania Madryt

Ten tytuł Bachelor of International Business Management ze specjalizacją w finansach międzynarodowych przeznaczony jest dla studentów, którzy chcą rozpocząć karierę w różnych karierach związanych z finansami, w tym w bankowości inwestycyjnej, zarządzaniu funduszami hedgingowymi, giełdach, bankowości i zarządzaniu portfelem. Absolwenci tego programu staną się ekspertami w ocenie ryzyka finansowego i zarządzaniu nim, co pozwoli im w pełni opanować międzynarodowy system finansowy.

Bachelor of Engineering in Print Media Technologies

Hochschule der Medien - University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 7 semestry Październik 2019 Niemcy Stuttgart

Ten Bachelor of Engineering zapewnia wykształcenie techniczne w Niemczech, podczas gdy studenci będą uzbrojeni w profesjonalne, kreatywne i międzykulturowe umiejętności potrzebne do pomyślnego rozwoju w kraju i za granicą.

Administracja licencjacka i zarządzanie przedsiębiorstwem

ILCI Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Październik 2020 Francja Paryż

Bachelor Administration and Business Management oferuje specjalizację w ciągu 3 lat w celu szkolenia studentów w zakresie biznesu, zarządzania, marketingu, finansów i zasobów ludzkich.

Bachelor in Gastronomy

Gasma Gatronomy & Culinary Management Campus
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2020 Hiszpania Castellón de la Plana

Bachelor's Degree in Gastronomy ma na celu wyszkolenie profesjonalistów specjalizujących się w technikach kulinarnych, ale także posiadających kwalifikacje do prowadzenia i prowadzenia działalności gastronomicznej. Czteroletni trening, który umożliwi naszym absolwentom poprowadzić przyszłość Gastronomii.

Licencjat Zarządzania Międzynarodowego Biznesu ze specjalizacją w finansach międzynarodowych

Geneva Business School Barcelona Campus
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Luty 2020 Hiszpania Barcelona

Bachelor of International Business Management ze specjalizacją w finansach międzynarodowych ma na celu umożliwienie ci ciągłego dostosowywania się do ciągłych zmian w świecie finansów i ekonomii. Będziesz wyposażony w narzędzia do zrozumienia i zarządzania wszystkimi aspektami finansowymi w prywatnej lub publicznej korporacji oraz do uzyskania szczegółowej wiedzy na temat zagadnień dotyczących krajowych i międzynarodowych instytucji finansowych.

Bachelor of International Civil Engineering

Mainz University Of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 - 7 semestry Październik 2019 Niemcy Mainz

Wymagania inżynierów budowlanych zmieniają się. Projekty są nabywane przez firmy na całym świecie i obsługiwane przez międzynarodowe zespoły. Zrównoważone planowanie i budowa stały się kluczowym celem o stale rosnącym znaczeniu międzynarodowym.

Bachelor of Arts w stosunkach międzynarodowych i dyplomacji (z opcją Dual Degree)

The International University in Geneva
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Luty 2020 Szwajcaria Genewa

Zostań specjalistą w stosunkach międzynarodowych i podejmuj decyzję o karierze w organizacjach międzynarodowych, służbach dyplomatycznych, korporacjach i organizacjach non-profit.

Licencjat w dziedzinie multimediów i technologii komunikacyjnych

Karel De Grote University College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Belgia Antwerpia

W ciągu najbliższych trzech lat opracujesz najnowocześniejszą kreatywność i umiejętności techniczne, które pomogą Ci zabłysnąć w dynamicznym świecie multimediów.

Stopień licencjata w dziedzinie studiów liberalnych

CIS Endicott International
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Wspólnota Madrytu

Liberal Studies to program 65 punktów składający się z kursów z dziedziny biznesu i nauk humanistycznych. Program oferuje studentom ogólne wymagania, a także przedmioty do wyboru, które pokrywają się z zainteresowaniami studentów, które sami studenci mogą wybrać wspólnie z dziekanem studentów. Aby pomyślnie ukończyć program, studenci muszą również wziąć udział w programie stażu dla dwóch osób. Po pomyślnym ukończeniu dwóch lat w Madrycie studenci mogą ukończyć studia licencjackie w Endicott College w Massachusetts lub w innym amerykańskim college'u lub uniwersytecie na świecie.

Licencjat w dziedzinie inżynierii mechanicznej i technologii produkcji

Saimaa University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3.5 lat(a) Sierpień 2020 Finlandia Lappeenranta

Program stopień w Inżynierii Mechanicznej i Technologii Produkcji przygotowuje studentów do kariery międzynarodowej inżynierii mechanicznej, zwłaszcza w dziedzinie projektowania maszyn i automatyzacji, planowania produkcji, badań i rozwoju.

Bachelor of Engineering, Information Technology (B.Eng)

South-Eastern Finland University of Applied Sciences, XAMK
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Finlandia Mikkeli

W naszym programie informatycznym koncentrujesz się na sieciach komputerowych i usługach wdrożeniowych w nowoczesnym środowisku centrów danych. Nauczysz się budować bezpieczne przewodowe lub bezprzewodowe sieci lokalne z dostępem do Internetu. Jesteś w stanie zarządzać i uruchamiać środowiska serwerowe. Bezpieczeństwo informacji i sieci również stanowi ważną część badań. Umiejętności IT zbierane są razem w systemach IoT, a wraz z nimi uczysz się, jak tworzyć i prototypować usługi i rozumieć ich możliwości w globalnym biznesie.

Bachelor in Sport and Motor Performance

National University of Physical Education and Sports
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Rumunia Bukareszt

Po ukończeniu tego programu uczniowie nauczą się korzystać z podstawowych pojęć, teorii i pojęć z dziedziny sportu w działalności zawodowej i komunikacji; oraz jak zaprojektować, zaplanować i ocenić proces selekcji i szkolenia dla różnych kategorii wiekowych i poziomów nauczania w celu określenia jakości i ograniczeń niektórych procesów, programów, projektów, koncepcji, metod i teorii, zgodnie z wymaganiami wzory specyficzne dla branży sportowej.