BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat w Europie. Programów Licencjat

Europa jest domem dla najstarszych i najbardziej prestiżowych uniwersytetów na świecie. Kilka uniwersytetów w Europie dokonali niezliczonych wkład do społeczeństwa, i nadal zapewniają najwyższą jakość edukacji. Studenci realizujących licencjat stopień Europy nie tylko korzystać z doskonałej edukacji, ale także doświadczyć ogólnie wysoki standard życia, miast dynamicznych, piękne krajobrazy i ekscytujące możliwości podróży na całym kontynencie.

Studenci z całego świata sprawiły, że wybór do programu Europa Bachelor stopni. Wśród wielu opcji dla studiów licencjackich stopni Europy, niektóre z popularnych dyscyplin, że studenci decydują się studiować to politologia, polityka międzynarodowa, biznes, ekonomia, historia sztuki, socjologia, technika, nauk ścisłych, filozofii oraz technologii informacyjnej.Do pewnego stopnia Bachelor Europy, wymagania różnią się w zależności od kraju i konkretnego programu studiów, jednak na ogół, co najmniej trzy lata w pełnym wymiarze czasu jest wymagany podczas opcje również istnieją niepełnym wymiarze czasu pracy i studiów online.

Aby dowiedzieć się więcej na temat studiów licencjackich programów europejskich, przejdź do opcji poniżej lub użyj pola wyszukiwania powyżej, aby zawęzić wyszukiwanie. Kolejny krok w kierunku swoich celów już dziś!

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat z finansów międzynarodowych

Financial University under the Government of the Russian Federation
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Rosja Moscow

Wydział Finansów Międzynarodowych (MFF) zapewnia szkolenia dla kawalerów i mistrzów w zakresie przygotowania "Ekonomii". Po ukończeniu szkolenia studenci otrzymują dyplom standardu finansów Uniwersytetu Finansowego pod rządami Federacji Rosyjskiej, a także mają możliwość uzyskania dyplomu od jednej z prestiżowych zachodnich uczelni partnerskich.

BF w finansach międzynarodowych

Geneva Business School Madrid Campus
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Hiszpania Madrid

Ten licencjat w finansach jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą rozpocząć karierę w różnych karierach związanych z finansami, takich jak bankowość inwestycyjna, zarządzanie funduszami hedgingowymi, giełdy, bankowość i zarządzanie portfelem. Absolwenci tego programu staną się ekspertami w ocenie ryzyka finansowego i zarządzaniu nim, co pozwoli im w pełni opanować międzynarodowy system finansowy.

LLB (Hons) Law with Government and Politics

The University of Law Undergraduate Programmes
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Wielka Brytania London Leeds + 1 więcej

Nasze prawo LLB (z wyróżnieniem) z rządem i polityką to dyplomowany stopień prawniczy, studiowany przez trzy lata z opcjami skupiającymi się na rządach i polityce. Jest skierowany do studentów, którzy chcą rozpocząć karierę w legalnej lub szerszej publiczności, w sektorach rządowych i samorządowych lub w sektorze komercyjnym, a także w interesie rządu i polityki.

Bachelor of Engineering in Print Media Technologies

Hochschule der Medien - University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 7 semestry Październik 2019 Niemcy Stuttgart

Ten Bachelor of Engineering zapewnia wykształcenie techniczne w Niemczech, podczas gdy studenci będą uzbrojeni w profesjonalne, kreatywne i międzykulturowe umiejętności potrzebne do pomyślnego rozwoju w kraju i za granicą.

BMus (Hons) Muzyka Wydajność

London College of Creative Media
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Październik 2019 Wielka Brytania London

Nasze BMus Hons Degree w muzyce Performance i produkcja dadzą ci pełny wgląd we wszystkie aspekty nowoczesnej kariery muzycznej. Niezależnie od tego, czy chcesz zostać ekspertem w swoim instrumencie, czy mistrzowskim asortymentem, nasz BMus jest praktyczny, wciągający i współpracujący. Twoje życie w muzyce zaczyna się tutaj.

Bachelor in Gastronomy

Gasma Gatronomy & Culinary Management Campus
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Hiszpania Castellón de la Plana

Bachelor's Degree in Gastronomy ma na celu wyszkolenie profesjonalistów specjalizujących się w technikach kulinarnych, ale także posiadających kwalifikacje do prowadzenia i prowadzenia działalności gastronomicznej. Czteroletni trening, który umożliwi naszym absolwentom poprowadzić przyszłość Gastronomii.

BF w finansach międzynarodowych

Geneva Business School Barcelona Campus
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Luty 2020 Hiszpania Barcelona

Bachelor of Finance (BF) ze specjalizacją Finanse Międzynarodowe ma na celu umożliwienie ci ciągłego dostosowywania się do ciągłych zmian w świecie finansów i ekonomii. Zostaniesz wyposażony w narzędzia umożliwiające zrozumienie i zarządzanie wszystkimi aspektami finansowymi w prywatnej lub publicznej korporacji oraz zdobycie szczegółowej wiedzy na temat zagadnień dotyczących krajowych i międzynarodowych instytucji finansowych.

Bachelor of Arts in International Management (z opcją Dual Degree)

The International University in Geneva
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2019 Szwajcaria Geneva

Kontynuuj międzynarodową karierę w globalnym biznesie, firmach międzynarodowych, firmach rodzinnych, rządach i organizacjach międzynarodowych.

BFA w sztuce metalowej

HDK - Academy of Design and Crafts - University of Gothenburg
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Szwecja Gothenburg

Trzyletni program obejmuje kursy rzemiosła metalowego, przestrzeni publicznej i galerii, interpretacji wizualnej, komunikacji, teorii i historii. Będziesz pracować nad projektami artystycznymi, materiałami, rzemiosłem i stroną. Twoja inspiracja i teoria są przekazywane poprzez wycieczki terenowe, wizyty artystów, warsztaty i samouczki. Jako student zachęcamy do udziału w krajowych i międzynarodowych wymianach, konkursach i wystawach, które stanowią podstawę przyszłych sieci. Kursy z interpretacji wizualnej i komunikacji, teorii i historii odbywają się wraz ze studentami innych programów licencjackich w Steneby. Program jest częścią międzynarodowego środowiska w Steneby. Językiem wykładowym jest angielski. Szwedzki może być używany okazjonalnie dla studentów szwedzkojęzycznych.

Licencjat w patologii społecznej i profilaktyki

University of Hradec Králové, Faculty of Education
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 6 semestry Skontaktuj się ze szkołą Czechy Hradec Kralove

Patologia społeczna i profilaktyka jest dziedziną badań licencjat w ramach programu specjalizacji w Studium Pedagogiki, zorganizowanej w formie w pełnym wymiarze czasu studiów.

Bachelor of Arts (Hons) w Business Administration

ICBS Business College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Grecja Thessaloniki Athens + 1 więcej

Rok akademicki rozpoczyna się na początku października, a kończy w połowie maja. Program jest dostarczany w pełnym wymiarze godzin, 3 dni w tygodniu, 6 godzin dziennie. Wszystkie przedmioty / moduły mają 15 CATS (kredyty). Stopień jest przyznawany przez UNIVERSITY OF WINCHESTER, ANGLIA, UK

Stopień licencjata w dziedzinie studiów liberalnych

CIS Endicott International
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2019 Hiszpania Community of Madrid

Liberal Studies to program 65 punktów składający się z kursów z dziedziny biznesu i nauk humanistycznych. Program oferuje studentom ogólne wymagania, a także przedmioty do wyboru, które pokrywają się z zainteresowaniami studentów, które sami studenci mogą wybrać wspólnie z dziekanem studentów. Aby pomyślnie ukończyć program, studenci muszą również wziąć udział w programie stażu dla dwóch osób. Po pomyślnym ukończeniu dwóch lat w Madrycie studenci mogą ukończyć studia licencjackie w Endicott College w Massachusetts lub w innym amerykańskim college'u lub uniwersytecie na świecie.

Bachelor in Sport and Motor Performance

National University of Physical Education and Sports
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Październik 2019 Rumunia Bucharest

Po ukończeniu tego programu uczniowie nauczą się korzystać z podstawowych pojęć, teorii i pojęć z dziedziny sportu w działalności zawodowej i komunikacji; oraz jak zaprojektować, zaplanować i ocenić proces selekcji i szkolenia dla różnych kategorii wiekowych i poziomów nauczania w celu określenia jakości i ograniczeń niektórych procesów, programów, projektów, koncepcji, metod i teorii, zgodnie z wymaganiami wzory specyficzne dla branży sportowej.

International Business (licencjat w pełnym wymiarze godzin)

Amsterdam University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 - 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Amsterdam

Program międzynarodowego biznesu (IB) w Amsterdam School of International Business oferuje innowacyjne doświadczenie edukacyjne o globalnym nastawieniu dzięki BSc. w biznesie międzynarodowym odpowiadasz za zagraniczny oddział organizacji międzynarodowej, o innej etyce pracy, kulturze i języku. Jesteś przedsiębiorcą, który założy własną firmę. Silnym, praktycznym fundamentem w biznesie międzynarodowym jest twój cel. Odkryj swoją własną ścieżkę i pasję podczas nauki w inspirującym, ambitnym i międzynarodowym środowisku edukacyjnym. Spodziewaj się wielu zajęć w terenie i wykładów z zakresu marketingu, ekonomii, sprzedaży i technologii. Dostosuj swoją podróż do nauki, zanurz się w innej kulturze poprzez globalną wymianę i staż i przygotuj się na prawdziwie globalną karierę.

Bachelor International Food

HAS University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Niderlandy 's Hertogenbosch

Międzynarodowe jedzenie