Filter
Studia licencjackie
Malta Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Finanse Malta - programów Finanse Malta Finanse

Stopień Bachelor 's jest stopień przyznawany przez uczelniach. W celu osiągnięcia stopnia licencjata 's, należy wypełnić odpowiednie kursy, które mogą ostatnich trzech do siedmiu lat w zależności od instytucji rejestracji.

Finanse to nauka o zarządzaniu pieniędzmi i obejmuje wszystko, od zarządzania oszczędności osobistych księgowości bankowości inwestycyjnej. Student finansów mogą wybrać specjalizację w podpolu jak planowanie inwestycji emerytalnych lub handlowych, lub może zachować swoje wykształcenie ogólne z badania wszystkich dziedzinach finansów.

Malta to mała, wyspiarskie państwo na Morzu Śródziemnym, która leży na południe od Sycylii, we Włoszech. Malta promuje się powodzeniem jako całkowicie dwujęzyczna narodu na maltańskim i angielskim. Liczy się dla wielu instytucji edukacyjnych w pozostałej części świata, jako kraju, gdzie angielski jest językiem ojczystym i dlatego często nawet dotować studentów tam się go uczyć. Zdecydowana większość obywateli maltańskich mówić po angielsku w bardzo wysokim standardzie.

Finanse Malta - Weź Finanse Malta. Wszystkie Finanse i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

1 Wyniki z Finanse, Malta

Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:
St Martin’s Institute of Information Technology

Dział rachunkowości i finansów w Instytucie Świętego Marcina oferuje zupełnie nowe stopnia opracowana przez London School of Economics i Nauk Politycznych (LSE).Te ... [+]

Inżynierskie Banking & Finance

&nbsp

Dział rachunkowości i finansów w Instytucie Świętego Marcina oferuje zupełnie nowe stopnia opracowana przez London School of Economics i Nauk Politycznych (LSE). Te stopnie daje zrozumienie rachunkowości i finansów, bankowości i finansów, które będą przydatne w całej swojej karierze. Oznacza to, że nie wystarczy uczyć rachunkowości lub technik bankowych i skupić się na umiejętności obliczeniowe w celu natychmiastowego zastosowania, ale aby umożliwić naszym studentom ocenić ich przydatność w różnych kontekstach. Zachęcamy do przyjęcia krytycznej i elastyczny punkt widzenia i spojrzeć na temat z różnych perspektyw, w tym wymiarze międzynarodowym. Kto to jest? • Jeśli chcesz pracować w obszarach rachunkowości, audytu, bankowości, inwestycji, sprzedaży, biznesu, ekonomii i zarządzania. ... [-]

Malta Hamrun
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku