BACHELORSTUDIES.PL

Kształcenie na odległość Bachelor Finland Online - programów Bachelor Finland Online Bachelor , Finland Online

Licencjat 's jest licencjat, który oferowany jest przez uniwersytety i szkoły wyższe, gdy studenci ukończą program studiów. Większość kursów licencjackie trwają trzy lub cztery lata, przy czym niektóre trwające aż do siedmiu lat.

Kształcenie na odległość i kształcenia na odległość jest sposobem dostarczania kształcenia, często indywidualnie, dla studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu.

Formalny system kształcenia wyższego Finlandii jest 7-3-2-2 wzór. Uczelnia ma dwa lata zawodowego lub technicznego wykształcenia i wreszcie dwa lata pre-szkolnictwo wyższe. Finlandia posiada kilka publicznych, jak i prywatnych uczelni, które umożliwiły dostępności szkolnictwa wyższego dla studentów.

Kształcenie na odległość Bachelor Finland Online - Weź Bachelor Finland Online. Wszystkie Bachelor program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Studia magisterskie, Finland Online, Kształcenie na odległość Filter

Licencjat z logistyki

Satakunta University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat(a) Sierpień 2019 Finlandia Rauma Finland Online + 2 więcej

Badania w zakresie logistyki obejmują logistykę zewnętrzną i zewnętrzną, w tym technologię transportu i zarządzanie dystrybucją. Zyskasz w trakcie studiów zrozumienie zarządzania logistyką.

Tytuł licencjata w zakresie zarządzania przemysłowego

Satakunta University of Applied Sciences
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 4 lat(a) Sierpień 2019 Finlandia Pori Rauma Finland Online + 3 więcej

Badania w zakresie inżynierii przemysłowej obejmują projektowanie, planowanie i optymalizację produktów. Zyskasz w trakcie studiów zrozumienie zarządzania biznesem.