BACHELORSTUDIES.PL

Kształcenie na odległość Bachelor Finlandia - programów Bachelor Finlandia Bachelor

Tytuł licencjata jest cztery-lata licencjat i jest standardem dla szkolnictwa wyższego przez większość świata. Tytuł licencjata można zdobyć na uczelniach państwowych, w prywatnych uczelniach, w szkołach społecznych i poprzez internetowych uczelni.

Kształcenie na odległość i kształcenia na odległość jest sposobem dostarczania kształcenia, często indywidualnie, dla studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu.

Formalny system kształcenia wyższego Finlandii jest 7-3-2-2 wzór. Uczelnia ma dwa lata zawodowego lub technicznego wykształcenia i wreszcie dwa lata pre-szkolnictwo wyższe. Finlandia posiada kilka publicznych, jak i prywatnych uczelni, które umożliwiły dostępności szkolnictwa wyższego dla studentów.

Kształcenie na odległość Bachelor Finlandia - Weź Kształcenie na odległość Bachelor Finlandia. Wszystkie Kształcenie na odległość Bachelor i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

2 Wyniki z Studia magisterskie, Finlandia, Kształcenie na odległość Filter

Licencjat z logistyki

Satakunta University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat(a) Sierpień 2019 Finlandia Rauma Finland Online + 2 więcej

Badania w zakresie logistyki obejmują logistykę zewnętrzną i zewnętrzną, w tym technologię transportu i zarządzanie dystrybucją. Zyskasz w trakcie studiów zrozumienie zarządzania logistyką.

Tytuł licencjata w zakresie zarządzania przemysłowego

Satakunta University of Applied Sciences
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 4 lat(a) Sierpień 2019 Finlandia Pori Rauma Finland Online + 3 więcej

Badania w zakresie inżynierii przemysłowej obejmują projektowanie, planowanie i optymalizację produktów. Zyskasz w trakcie studiów zrozumienie zarządzania biznesem.