BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat Finlandia. Programów Licencjat

Według Światowego Forum Ekonomicznego, Finlandia 's System szkolnictwa wyższego plasuje się bardzo wysoko: na drugim miejscu w świecie. Większość szkół wyższych i uniwersytetów w Finlandii są publiczne lub finansowane przez państwo. Szkolnictwo wyższe jest podzielone na dwa sektory: uniwersytety i uniwersytety nauk stosowanych. Oba typy szkół dotacji licencjata i tytułu magisterskiego, ale tylko uniwersytety nadaje Ph.Ds. Dyplom licencjacki w zakresie technologii informatycznych, Media Inżynieria, International Business i logistyka, Pielęgniarstwo, usługi socjalne, budownictwo, elektronika, inżynieria środowiska Inżynieria Chemiczna i to tylko niektóre z różnorodnych programów akademickich oferowanych przez szkoły w Finlandii.

Uniwersytety znajdują się na terenie całego kraju, w Ekenäs, Espoo, Helsinkach, Hämeenlinna, Imatra, Kemi, Kuopio, Lahti, Lappeenranta, Mikkeli, Rovaniemi, Seinajoki, Tampere, Tornio, Turku, Vaasa i Varkaus.Pełny etat, w niepełnym wymiarze godzin i online tryby studiów są dostępne, ale w niepełnym wymiarze godzin i na forum harmonogramy mogą być ograniczone do niektórych programów studiów licencjackich.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zapisać się na studia licencjackie w Finlandii, przewiń listę w dół i kliknij aby przeczytać więcej. Możesz poprosić o informacje powinny być przekazywane bezpośrednio do Ciebie z uniwersytetu lub uczelni do wyboru w ciągu kilku minut poprzez wypełnienie krótkiego formularza.

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat w dziedzinie inżynierii mechanicznej i technologii produkcji

Saimaa University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3.5 lat(a) Sierpień 2020 Finlandia Lappeenranta

Program stopień w Inżynierii Mechanicznej i Technologii Produkcji przygotowuje studentów do kariery międzynarodowej inżynierii mechanicznej, zwłaszcza w dziedzinie projektowania maszyn i automatyzacji, planowania produkcji, badań i rozwoju.

Bachelor of Engineering, Information Technology (B.Eng)

South-Eastern Finland University of Applied Sciences, XAMK
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Finlandia Mikkeli

W naszym programie informatycznym koncentrujesz się na sieciach komputerowych i usługach wdrożeniowych w nowoczesnym środowisku centrów danych. Nauczysz się budować bezpieczne przewodowe lub bezprzewodowe sieci lokalne z dostępem do Internetu. Jesteś w stanie zarządzać i uruchamiać środowiska serwerowe. Bezpieczeństwo informacji i sieci również stanowi ważną część badań. Umiejętności IT zbierane są razem w systemach IoT, a wraz z nimi uczysz się, jak tworzyć i prototypować usługi i rozumieć ich możliwości w globalnym biznesie.

Bachelor of Construction Engineering (BEng)

Häme University of Applied Sciences (HAMK)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2020 Finlandia Hämeenlinna Riihimäki Valkeakoski Forssa + 3 więcej

Stopień ukończony w języku angielskim zapewnia inżynierom budowlanym dobre umiejętności językowe i międzynarodowe know-how, umożliwiając pracę w dowolnym miejscu na świecie.

Bachelor of Engineering in Purchasing and Logistics

JAMK University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Sierpień 2020 Finlandia Jyväskylä

Inżynieria zakupów i logistyki zapewnia, że przepływy towarów, informacji, kapitału i ludzi przenoszą się w odpowiednim czasie w odpowiednie miejsce i we właściwym stanie. Nauczysz się uczyć i pracować z ludźmi z różnych kultur i środowisk w prawdziwie międzynarodowym środowisku. Cały program prowadzony jest w języku angielskim. Szkoła oferuje programy z zakresu logistyki, biznesu, turystyki i logistyki.

Bachelor of Business Administration, International Business

Centria University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 7 semestry Sierpień 2020 Finlandia Jakobstad + 2 więcej

Program studiów w biznesie międzynarodowym koncentruje się na przedsiębiorczości, sprzedaży i marketingu w kontekście międzynarodowym. Stopień składa się z podstawowych studiów, studiów zawodowych, studiów fakultatywnych, stażu pracy i pracy magisterskiej.

Program licencjacki we wczesnej edukacji nauczycieli

University of Turku
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Sierpień 2020 Finlandia Rauma

Program licencjacki we wczesnej edukacji nauczycieli ma na celu kształcenie ekspertów edukacji we wczesnym dzieciństwie, co w kontekście fińskim obejmuje edukację, nauczanie i opiekę, aby wspierać dobre samopoczucie każdego dziecka, zrównoważony rozwój i naukę.

Program licencjacki w dziedzinie inżynierii środowiska

Tampere University Of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Finlandia Tampere

Wpłyń i rozwiązuj lokalne lub globalne problemy środowiskowe jako inżynier środowiska. Nasz program studiów w zakresie inżynierii środowiska ma na celu kształcenie międzynarodowych specjalistów w dziedzinie energetyki i ochrony środowiska.

Bachelor of Engineering in Information Technology (BEng)

Oulu University of Applied Sciences (OAMK)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Sierpień 2020 Finlandia Oulu

Oulu jest bardzo znane z technologii ICT i innowacji. Można to również zaobserwować w dziedzinie technologii w szkole inżynierskiej. Umiejętności tworzenia oprogramowania i wiedza biznesowa są rozwijane w rzeczywistych projektach. Wszystkie projekty i szkolenia praktyczne w świecie rzeczywistym pozwalają nawiązać kontakt z życiem zawodowym już podczas studiów.

Licencjat w biznesie międzynarodowym

Arcada
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3.5 lat(a) Sierpień 2020 Finlandia Helsinki

Jeśli chcesz studiować biznes i zarządzanie w języku angielskim w prawdziwie międzynarodowym otoczeniu i zdobyć wiedzę i doświadczenie, które przygotują cię do międzynarodowej kariery, ten program studiów jest właśnie dla Ciebie!

Bachelor's Degree in Sports and Leisure Management

Kajaani University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 7 semestry Sierpień 2020 Finlandia Kajaani

Zostań specjalistą sportowym, który rozumie, że sport i ćwiczenia przyczyniają się znacząco do dobrobytu jednostek i społeczeństwa.

Program licencjacki w zakresie zrównoważonego rozwoju obszarów miejskich - nauki społeczne

Tampere University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Sierpień 2020 Finlandia Tampere

Miasta są inspirującymi arenami dla biznesu, kultury i życia codziennego. Jednak stoją przed złożonymi wyzwaniami związanymi ze środowiskiem i dobrostanem osób. Bachelor's Degree Program in Sustainable Urban Development to multidyscyplinarny program rozwijający umiejętności potrzebne do sprostania tym wyzwaniom. Osoby zajmujące się naukami społecznymi zrozumieją cel i społeczne znaczenie badań społecznych. Zapoznają się także z głównymi teoriami i pojęciami w naukach społecznych.

Bachelor of Engineering in Internet of Things

Savonia University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Sierpień 2020 Finlandia Kuopio

Program studiów licencjackich w Savonia UAS ma na celu rozwój ekspertów w dziedzinie technologii informatycznych ze specjalizacją w zakresie Internetu rzeczy. Nauczysz się stawić czoła ciągłym zmianom w globalnej dziedzinie technologii i jesteś wrażliwy na wymagania stawiane przez partnerów międzynarodowych. Jako Savonia BSc staniesz się szczególnie biegły w zakresie tworzenia aplikacji i usług w cyfrowych mediach i przemysłowych sektorach Internetu, co czyni Cię atutem, na przykład dla małych i średnich firm o globalnym zasięgu. Po ukończeniu możesz płynnie pracować w wielokulturowych zespołach i kierować swoim zespołem do celów. Savonia BScs zajmuje się projektowaniem usług i produktów, badaniami i sprzedażą oraz innymi międzynarodowymi działaniami.

Licencjat w biznesie międzynarodowym

Aalto University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Finlandia Mikkeli

Marzysz o międzynarodowej karierze jako konsultant biznesowy, menedżer ds. Marketingu, dyrektor generalny, przedsiębiorca lub naukowiec, czy chcesz być innowacyjnym liderem w swojej dziedzinie? Czy jesteś zainteresowany uzyskaniem tytułu licencjata z ekonomii i zarządzania w biznesie w języku angielskim w jednej z najwyżej ocenianych szkół biznesu w Europie?

Tytuł licencjata w biznesie międzynarodowym (IB)

Satakunta University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 42 - 48 miesiące Sierpień 2020 Finlandia Rauma

Program "Stopień w biznesie międzynarodowym" kształci specjalistów i ekspertów dla małych i średnich przedsiębiorstw działających na rynku globalnym.

licencjat z kultury i sztuki - projekt

Kymenlaakso University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia 4 lat(a) Sierpień 2020 Finlandia Kouvola Kotka Mikkeli + 1 więcej

Stopień obejmuje 240 punktów i ma trwać 4 lata. Językiem wykładowym jest angielski.Badania rozpoczną się jesienią 2012 z 16 studenckich miejsc