BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat Finlandia. Programów Licencjat

Według Światowego Forum Ekonomicznego, Finlandia 's System szkolnictwa wyższego plasuje się bardzo wysoko: na drugim miejscu w świecie. Większość szkół wyższych i uniwersytetów w Finlandii są publiczne lub finansowane przez państwo. Szkolnictwo wyższe jest podzielone na dwa sektory: uniwersytety i uniwersytety nauk stosowanych. Oba typy szkół dotacji licencjata i tytułu magisterskiego, ale tylko uniwersytety nadaje Ph.Ds. Dyplom licencjacki w zakresie technologii informatycznych, Media Inżynieria, International Business i logistyka, Pielęgniarstwo, usługi socjalne, budownictwo, elektronika, inżynieria środowiska Inżynieria Chemiczna i to tylko niektóre z różnorodnych programów akademickich oferowanych przez szkoły w Finlandii.

Uniwersytety znajdują się na terenie całego kraju, w Ekenäs, Espoo, Helsinkach, Hämeenlinna, Imatra, Kemi, Kuopio, Lahti, Lappeenranta, Mikkeli, Rovaniemi, Seinajoki, Tampere, Tornio, Turku, Vaasa i Varkaus.Pełny etat, w niepełnym wymiarze godzin i online tryby studiów są dostępne, ale w niepełnym wymiarze godzin i na forum harmonogramy mogą być ograniczone do niektórych programów studiów licencjackich.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zapisać się na studia licencjackie w Finlandii, przewiń listę w dół i kliknij aby przeczytać więcej. Możesz poprosić o informacje powinny być przekazywane bezpośrednio do Ciebie z uniwersytetu lub uczelni do wyboru w ciągu kilku minut poprzez wypełnienie krótkiego formularza.

Wyniki wyszukiwania Filter

Bachelor of Engineering, Information Technology (B.Eng)

South-Eastern Finland University of Applied Sciences, XAMK
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Sierpień 2019 Finlandia Mikkeli

W naszym programie informatycznym koncentrujesz się na sieciach komputerowych i usługach wdrożeniowych w nowoczesnym środowisku centrów danych. Nauczysz się budować bezpieczne przewodowe lub bezprzewodowe sieci lokalne z dostępem do Internetu. Jesteś w stanie zarządzać i uruchamiać środowiska serwerowe. Bezpieczeństwo informacji i sieci również stanowi ważną część badań. Umiejętności IT zbierane są razem w systemach IoT, a wraz z nimi uczysz się, jak tworzyć i prototypować usługi i rozumieć ich możliwości w globalnym biznesie.

Licencjat w dziedzinie inżynierii mechanicznej i technologii produkcji

Saimaa University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3.5 lat(a) Sierpień 2019 Finlandia Lappeenranta

Program stopień w Inżynierii Mechanicznej i Technologii Produkcji przygotowuje studentów do kariery międzynarodowej inżynierii mechanicznej, zwłaszcza w dziedzinie projektowania maszyn i automatyzacji, planowania produkcji, badań i rozwoju.

Bachelor of Construction Engineering (BEng)

Häme University of Applied Sciences (HAMK)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2020 Finlandia Hämeenlinna Riihimäki Valkeakoski Forssa + 3 więcej

Stopień ukończony w języku angielskim zapewnia inżynierom budowlanym dobre umiejętności językowe i międzynarodowe know-how, umożliwiając pracę w dowolnym miejscu na świecie.

Bachelor of Engineering in Purchasing and Logistics

JAMK University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Sierpień 2019 Finlandia Jyväskylä

Inżynieria zakupów i logistyki zapewnia, że przepływy towarów, informacji, kapitału i ludzi przenoszą się w odpowiednim czasie w odpowiednie miejsce i we właściwym stanie. Nauczysz się uczyć i pracować z ludźmi z różnych kultur i środowisk w prawdziwie międzynarodowym środowisku. Cały program prowadzony jest w języku angielskim. Szkoła oferuje programy z zakresu logistyki, biznesu, turystyki i logistyki.

Bachelor of Business Administration, International Business

Centria University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 7 semestry Skontaktuj się ze szkołą Finlandia Jakobstad Kokkola + 3 więcej

Program studiów w biznesie międzynarodowym koncentruje się na przedsiębiorczości, sprzedaży i marketingu w kontekście międzynarodowym. Uczniowie mogą zdecydować się na program zorientowany na biznes lub wybrać specjalizację w dziedzinie projektowania futra i marketingu.

Program licencjacki w dziedzinie mediów i sztuki

Tampere University Of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Sierpień 2019 Finlandia Tampere

Media i sztuka to program studiów dla przyszłych ekspertów w dziedzinie kultury. Badania poprowadzą Cię do tworzenia nowych pomysłów i rozwijania ich w wysokiej jakości produkty w sposób odważny artystycznie, technicznie i ekonomicznie.

Bachelor of Engineering in Information Technology (BEng)

Oulu University of Applied Sciences (OAMK)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Sierpień 2019 Finlandia Oulu

Technologia informacyjna jest niezbędna w każdej dziedzinie życia ludzkiego. Potrzeba specjalistów w dziedzinie TIK stale rośnie. Jako inżynier ICT jesteś w stanie zaprojektować i zrealizować różne rozwiązania i aplikacje oprogramowania. Jesteś także zdolny do pracy jako aktywny członek twojego społeczeństwa pracującego i rozwijania własnego zawodu.

Program licencjacki w zakresie edukacji wczesnoszkolnej

Tampere University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Sierpień 2019 Finlandia Tampere

Program studiów licencjackich w zakresie edukacji wczesnoszkolnej oferuje kwalifikacje do pracy w przedszkolu i nauczycielu przedszkolnym. Program obejmuje podstawowe i pośrednie studia w zakresie edukacji, a także oferuje studentom możliwość zapisania się na inne kursy dostępne w społeczności szkolnictwa wyższego w Tampere. Studenci mogą również dokonać wymiany za granicą części studiów.

Bachelor's Degree in Sports and Leisure Management

Kajaani University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 7 semestry Sierpień 2020 Finlandia Kajaani

Zostań specjalistą sportowym, który rozumie, że sport i ćwiczenia przyczyniają się znacząco do dobrobytu jednostek i społeczeństwa.

Bachelor of Engineering, budowa maszyn

Savonia University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Sierpień 2019 Finlandia Ekenäs Kuopio

Program studiów kwalifikuje przyszłych inżynierów dla przemysłu technologii Savolax. Obowiązki zmieniać się w dziedzinie inżynierii, biznesu i zarządzania, takie jak zarządzanie projektem, inżynieria sprzedaży, operacji i zarządzania łańcuchem dostaw i inżynierii.

Tytuł licencjata w kapitanie morskim

Satakunta University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Sierpień 2019 Finlandia Pori Rauma Huittinen Kankaanpää + 2 więcej

Przemysł morski oferuje jedną z najbardziej ekscytujących i różnorodnych ścieżek kariery dla każdego, kto chce zostać członkiem załogi morskiej, wypełniając wymagane świadectwa biegłości.

Program licencjacki w zakresie projektowania

Aalto University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 5 lat(a) Sierpień 2019 Finlandia Espoo

Program Aalto Bachelor's Design to międzynarodowy program przygotowujący do przyszłej twórczej pracy z mediami fizycznymi i cyfrowymi, a jednocześnie budujący bogate portfolio prac związanych z wyzwaniami komercyjnymi i społecznymi oraz wydarzeniami w sektorze prywatnym, publicznym i kulturalnym.

Bachelor of Engineering w elektronice

Metropolia University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Sierpień 2019 Finlandia Helsinki

Studiuje elektronikę w prawdziwie wielokulturowym środowisku w Metropolii daje doskonały start do międzynarodowej kariery w szybko rozwijającej się i trudnej dziedzinie technologii. Stopień daje solidne podstawy do pracy jako inżynier w dowolnym miejscu na świecie, w różnych pozycjach.

licencjat z kultury i sztuki - projekt

Kymenlaakso University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia 4 lat(a) Sierpień 2019 Finlandia Kouvola Kotka Mikkeli + 1 więcej

Stopień obejmuje 240 punktów i ma trwać 4 lata. Językiem wykładowym jest angielski.Badania rozpoczną się jesienią 2012 z 16 studenckich miejsc

Licencjat z hotelarstwa, turystyki i zarządzania doświadczeniami

Haaga-Helia University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 7 semestry Sierpień 2019 Finlandia Helsinki

Program stopni hotelarstwo, turystyka i Experience Management zapewnia studentom kompetencji w jednym z najbardziej dynamicznych i wiodących sektorów społeczno-ekonomicznych na świecie.