BACHELORSTUDIES

Licencjat w Aix-en-Provence. Programów Licencjat.

Zdobywając tytuł licencjata 's uzyskuje się poprzez wypełnienie niezbędnych studiów oferowanych przez uniwersytecie lub college'u zapisać się. Wykonanie tego badania może potrwać od trzech do siedmiu lat w zależności od tego, gdzie szukać swój stopień.

Francja oferuje wspaniały system szkolnictwa wyższego, aby nie tylko swoich obywateli, ale także obcokrajowców. Kraj 's dynamiczny kultura przyciąga zagranicznych studentów i osób zainteresowanych w realizacji międzynarodowych kursów. Francja ma tradycję innowacji naukowych i technologicznych. Gwarantuje to, że uczeni w pełni wykorzystać ich kreatywność.

Licencjat Aix-en-Provence. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Aix-en-Provence. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat z projektowania graficznego i cyfrowego

École Intuit.Lab
Licencjat
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Francuski
Ośrodek kształcenia

Ten rok ewolucji, poświęcony odkryciu podstaw grafiki, pozwala uczniowi odkryć interakcję słów i obrazów. W pierwszym okresie zintegrowane są techniki graficzne: badania, meto ...

Czytaj więcej

Bachelor of Arts

The American College of the Mediterranean
Licencjat
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Kierunki i nieletni w The American College of the Mediterranean odzwierciedlają specyfikę naszego kampusu w południowej Francji i regionie Morza Śródziemnego i opierają się na ...

Czytaj więcej