BACHELORSTUDIES

Licencjat w Brześć. Programów Licencjat.

Stopień Bachelor 's jest stopień przyznawany przez uczelniach. W celu osiągnięcia stopnia licencjata 's, należy wypełnić odpowiednie kursy, które mogą ostatnich trzech do siedmiu lat w zależności od instytucji rejestracji.

Francja jest obecnie w gronie 20 najlepszych krajów funkcjonujących w warunkach gospodarki ze względu na ich doskonałe wyniki zorientowanych szkolnictwa wyższego wykształcenia. Większość kursów na uczelniach oferowane są w języku francuskim. Francja ma 60 publicznych i 100 uczelni prywatnych.

Brest jest miastem, w Bretanii, północno-zachodniej Francji. To jest wojsko miasto portowe. Miasto jest domem dla ponad 100.000 osób. Brest jest domem dla wielu badań i najlepszych instytucji edukacyjnych we Francji.

Licencjat Brześć. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Brześć. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

licencjat w zakresie zarządzania międzynarodowego

Brest Business School
Licencjat
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Język angielski
Francuski
Ośrodek kształcenia

Bachelor in International Management brzeskiej Business School przygotowuje się na przyszłość kariery.

Czytaj więcej

Licencjat e -business i marketing

Brest Business School
Licencjat
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Francuski
Ośrodek kształcenia

Przez ponad 30 lat, tytuł licencjata w Rozwoju Biznesu (pierwotnie oferowane przez Orléans Szkole Biznesu i Zarządzania) została uznana przez przedsiębiorstwa, spełniając ich ...

Czytaj więcej