BACHELORSTUDIES

Licencjat w Clermont-Ferrand. Programów Licencjat.

Licencjat 's przyznawane jest na ukończeniu programu studiów akademickich. Często jest to pierwszy stopień student otrzymał w swoim kariery akademickiej. To zwykle trwa cztery lata studiów w pełnym wymiarze czasu, aby zdobyć tytuł licencjata.

Francja oferuje wspaniały system szkolnictwa wyższego, aby nie tylko swoich obywateli, ale także obcokrajowców. Kraj 's dynamiczny kultura przyciąga zagranicznych studentów i osób zainteresowanych w realizacji międzynarodowych kursów. Francja ma tradycję innowacji naukowych i technologicznych. Gwarantuje to, że uczeni w pełni wykorzystać ich kreatywność.

Z populacją ponad 100.000 osób, Clermont-Ferrand miasto-gmina graniczy z dużego obszaru przemysłowego we Francji. Miasto jest siedzibą d 'Auvergne University i Blaise Pascal University.

Licencjat Clermont-Ferrand. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Clermont-Ferrand. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Bachelor in International Management

ESC Clermont Business School
Licencjat
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Licencjat w zarządzaniu międzynarodowym to 3-letni program (w 100% nauczany w języku angielskim) oferujący absolwentom szkół średnich solidne podstawy i szkolenia w dziedzinie ...

Czytaj więcej

Licencjat z nauki i techniki, w tym

SUPINFO International University
BSc
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia

Instytut Informatyki w ogóle chce swój materiał do potrzeb przedsiębiorstw oraz zapewnienie możliwości rozszerzona o zatrudnienie. Tak więc, wszystkie opcje dzisiejszym IT i c ...

Czytaj więcej