BACHELORSTUDIES

Licencjat w Gniew. Programów Licencjat.

Stopień Bachelor 's jest stopień przyznawany przez uczelniach. W celu osiągnięcia stopnia licencjata 's, należy wypełnić odpowiednie kursy, które mogą ostatnich trzech do siedmiu lat w zależności od instytucji rejestracji.

Francja oferuje wspaniały system szkolnictwa wyższego, aby nie tylko swoich obywateli, ale także obcokrajowców. Kraj 's dynamiczny kultura przyciąga zagranicznych studentów i osób zainteresowanych w realizacji międzynarodowych kursów. Francja ma tradycję innowacji naukowych i technologicznych. Gwarantuje to, że uczeni w pełni wykorzystać ich kreatywność.

Miasto Angers jest historyczną stolicą Anjou, Francja. Jest domem dla ponad 100.000 mieszkańców. Miasto ma 2 uniwersytety czyli University of the West - UCO i University of Angers.

Licencjat Gniew. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Gniew. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Bachelor of Business Administration w biznesie międzynarodowym

Université Catholique de l'Ouest - UCO
BBA
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Międzynarodowy program biznesowy i zarządzania w całości dostarczony w języku angielskim, z możliwością spędzenia pierwszego semestru na trzecim roku BBA na uniwersytecie amer ...

Czytaj więcej

Bachelor in Risk Management

ESAIP Graduate School of Engineering
Licencjat
<
Studia dzienne
<
5 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program esaip Engineer w zarządzaniu ryzykiem

Czytaj więcej

Baccalaureate 5 Computer Science - International Program

ESAIP Graduate School of Engineering
Licencjat
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Kampus Angers oferuje 100% kursów w języku angielskim. Pozwala to na postęp w codziennym życiu w zakresie rozumienia i wypowiedzi ustnej i pisemnej: bardziej niż przedmiot, an ...

Czytaj więcej