close

Filtry

Zobacz wyniki

Licencjat w Le Mans. Programów Licencjat.

Licencjat 's przyznawane jest na ukończeniu programu studiów akademickich. Często jest to pierwszy stopień student otrzymał w swoim kariery akademickiej. To zwykle trwa cztery lata studiów w pełnym wymiarze czasu, aby zdobyć tytuł licencjata.Francja jest obecnie w gronie 20 najlepszych krajów funkcjonujących w warunkach gospodarki ze względu na ich doskonałe wyniki zorientowanych… Czytaj więcej

Licencjat 's przyznawane jest na ukończeniu programu studiów akademickich. Często jest to pierwszy stopień student otrzymał w swoim kariery akademickiej. To zwykle trwa cztery lata studiów w pełnym wymiarze czasu, aby zdobyć tytuł licencjata.

Francja jest obecnie w gronie 20 najlepszych krajów funkcjonujących w warunkach gospodarki ze względu na ich doskonałe wyniki zorientowanych szkolnictwa wyższego wykształcenia. Większość kursów na uczelniach oferowane są w języku francuskim. Francja ma 60 publicznych i 100 uczelni prywatnych.

Licencjat Le Mans. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Le Mans. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Pokaż mniej
format_list_bulleted Filtry
Superior Institute Of Materials And Advance Mechanics - ISMANS
Le Mans , Francja

Cykl Inżyniera umożliwia przyswojenie podstaw przyszłego zawodu. Cykl Inżyniera trwa 3 lata szkolenia, od bac +2 do bac +5.

Cykl Inżyniera umożliwia przyswojenie podstaw przyszłego zawodu. Cykl Inżyniera trwa 3 lata szkolenia, od bac +2 do bac +5. -
Magisterskie Licencjat
Studia dzienne
Francuski, Język angielski
Sie 2021
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami