close

Filtry

Zobacz wyniki

Licencjat w Metz. Programów Licencjat.

Zdobywając tytuł licencjata 's uzyskuje się poprzez wypełnienie niezbędnych studiów oferowanych przez uniwersytecie lub college'u zapisać się. Wykonanie tego badania może potrwać od trzech do siedmiu lat w zależności od tego, gdzie szukać swój stopień.Francja jest obecnie w gronie 20 najlepszych krajów funkcjonujących w warunkach gospodarki ze względu na ich doskonałe… Czytaj więcej

Zdobywając tytuł licencjata 's uzyskuje się poprzez wypełnienie niezbędnych studiów oferowanych przez uniwersytecie lub college'u zapisać się. Wykonanie tego badania może potrwać od trzech do siedmiu lat w zależności od tego, gdzie szukać swój stopień.

Francja jest obecnie w gronie 20 najlepszych krajów funkcjonujących w warunkach gospodarki ze względu na ich doskonałe wyniki zorientowanych szkolnictwa wyższego wykształcenia. Większość kursów na uczelniach oferowane są w języku francuskim. Francja ma 60 publicznych i 100 uczelni prywatnych.

Metz miasto spoczywa w Lagnuedoc-Roussillon regionu w południowej Francji. Jest to stolica regionu i domu do 200.000 mieszkańców. Mertz ma 3 główne uniwersytety.

Licencjat Metz. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Metz. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu we Francji
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
Y SCHOOLS
Troyes, Francja +3 Więcej

Wybierając International Bachelor in Business Administration, wprowadzasz stan umysłu, wartości i silne zobowiązania.

Wybierając International Bachelor in Business Administration, wprowadzasz stan umysłu, wartości i silne zobowiązania. -
Licencjat
Studia dzienne
4 lat(a)
Język angielski, Francuski
Sie 2022
11 Lip 2022
Ośrodek kształcenia
 
Y SCHOOLS
Troyes, Francja +2 Więcej

Studenci wybierający licencjat z turystyki, wypoczynku i zarządzania podróżami będą w pełni operacyjni, gdy tylko ukończą studia.

Studenci wybierający licencjat z turystyki, wypoczynku i zarządzania podróżami będą w pełni operacyjni, gdy tylko ukończą studia. -
Licencjat
Studia dzienne
3 lat(a)
Język angielski, Francuski
Sie 2021
Ośrodek kształcenia