BACHELORSTUDIES

Licencjat w Miły. Programów Licencjat.

Tytuł licencjata jest cztery-lata licencjat i jest standardem dla szkolnictwa wyższego przez większość świata. Tytuł licencjata można zdobyć na uczelniach państwowych, w prywatnych uczelniach, w szkołach społecznych i poprzez internetowych uczelni.

Francja, oficjalnie Republika Francuska jest unitarnym semi-republiką prezydencką się głównie w Europie Zachodniej, z kilku regionów zamorskich i terytoriów.

W 5. miasta we Francji najbardziej zaludnionym, Nice znajduje się ponad 300 000 mieszkańców. To jest top turystycznym we Francji, ponieważ jego piękna i klimatu. Miasto ma kilka zakładów o szkolnictwie wyższym.

Licencjat Miły. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Miły. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Program licencjacki i magisterski w zakresie zrównoważonych innowacji

SDS - The Sustainable Design School
Licencjat
<
3&nbsp;-&nbsp;5 lat(a)
Ośrodek kształcenia

Zostaniesz wyszkolony, aby stać się projektantem w zakresie zrównoważonych innowacji i rozwinąć wymagane umiejętności, aby stymulować kreatywność w zespole wielodyscyplinarnym ...

Czytaj więcej

Licencjat z administracji biznesu (Paryżu i Nicei)

IPAG Business School
BBA
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Rozmieszczone jako wspólnego programu Ipag Szkole Biznesu i Nottingham Business School i University of South Wales, to 3-letnie studia biznesu ma na celu rozwijanie wiedzy i u ...

Czytaj więcej