BACHELORSTUDIES

Licencjat w Nantes. Programów Licencjat.

Stopień Bachelor 's jest stopień przyznawany przez uczelniach. W celu osiągnięcia stopnia licencjata 's, należy wypełnić odpowiednie kursy, które mogą ostatnich trzech do siedmiu lat w zależności od instytucji rejestracji.

Francja, oficjalnie Republika Francuska jest unitarnym semi-republiką prezydencką się głównie w Europie Zachodniej, z kilku regionów zamorskich i terytoriów.

Nantes znajduje się na Loarą w zachodniej Francji. Z zatrudnionych ponad 550.000 mieszkańców, miasto jest 6. co do wielkości we Francji. Ma ona kilka obszarów rekreacyjnych i gospodarze kilka coroczne festiwale. Nantes ma 2 uniwersytety i wiele szkół wyższych w mieście.

Licencjat Nantes. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Nantes. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Klasa międzynarodowa / III rok DN MADE

L’École De Design Nantes Atlantique
Licencjat
Sie 2021
<
Studia dzienne
30 Cze 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Klasa International Class / 3rs DN MADE wita francuskich studentów i studentów różnych narodowości, którzy chcą ukończyć francuski tytuł licencjata na trzecim (który jest osta ...

Czytaj więcej

Licencjat w drewnie i cyfrowa transformacja produkcji

Ecole Superieure Du Bois
Licencjat
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Francuski
Ośrodek kształcenia

Licencjat w drewnie i cyfrowa transformacja produkcji szkoli trzyletnich pilotażowych menedżerów produkcji w przemyśle drzewnym, którzy są w stanie zarządzać złożonymi procesa ...

Czytaj więcej