BACHELORSTUDIES

Globalne zarządzanie Ameryka Północna - Globalne zarządzanie programów Globalne zarządzanie w Ameryka Północna

Licencjat 's podany jest do studentów, którzy spełniają niezbędne wymagania podane przez uniwersytecie lub college'u są prowadzącego. Wymagania to od trzech do siedmiu lat ostrości na obiekcie, zazwyczaj określane jako główny lub koncentracji.

Globalne zarządzanie, która odnosi się do sposobu firma zajmuje swoją międzynarodową działalność, może pomóc osobom zająć świat przemysłu z uniwersalnego punktu widzenia. Globalne programy zarządzania obejmują takie tematy jak historia i kultura, aby pomóc firmom działać prawidłowo w innych rejonach świata.

Stany Zjednoczone Ameryki znajduje się na kontynencie Ameryki Północnej. Jest trzecim co do wielkości krajem pod względem wielkości na świecie. To ma stosunkowo krótką historię w porównaniu do innych krajów świata, ma jeden z world 's największych gospodarek, a także jeden z World ' s populacji najbardziej zróżnicowanych.

Globalne zarządzanie Ameryka Północna - Weź Globalne zarządzanie Ameryka Północna. Wszystkie Globalne zarządzanie i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Globalne zarządzanie, Ameryka Północna Filter

Licencjackie z zarządzania globalnym

Simpson College
Licencjat
<
W pełnym wymiarze godzin
<
4 lat(a)
Język angielski
Stacjonarne

Oferujemy kompleksowy program biznesowych z naciskiem na zarządzanie. Seniorzy biorą udział w zarządzaniu wyższego seminarium i podjąć globalnego skoncentrowanego skos. Global ...

Czytaj więcej