BACHELORSTUDIES

Globalne zarządzanie Stany Zjednoczone - programów Globalne zarządzanie Stany Zjednoczone Globalne zarządzanie

Stopień Bachelor 's jest stopień przyznawany przez uczelniach. W celu osiągnięcia stopnia licencjata 's, należy wypełnić odpowiednie kursy, które mogą ostatnich trzech do siedmiu lat w zależności od instytucji rejestracji.

Globalne zarządzanie, która odnosi się do sposobu firma zajmuje swoją międzynarodową działalność, może pomóc osobom zająć świat przemysłu z uniwersalnego punktu widzenia. Globalne programy zarządzania obejmują takie tematy jak historia i kultura, aby pomóc firmom działać prawidłowo w innych rejonach świata.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Globalne zarządzanie Stany Zjednoczone - Weź Globalne zarządzanie Stany Zjednoczone. Wszystkie Globalne zarządzanie i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Globalne zarządzanie, Stany Zjednoczone Filter

Licencjackie z zarządzania globalnym

Simpson College
Stany Zjednoczone, Indianola
Licencjat
Wrzesień 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
4 lat(a)
Język angielski
Stacjonarne

Oferujemy kompleksowy program biznesowych z naciskiem na zarządzanie. Seniorzy biorą udział w zarządzaniu wyższego seminarium i podjąć globalnego skoncentrowanego skos. Global ...

Czytaj więcej