BACHELORSTUDIES

Zarządzania sprzedażą detaliczną Francja - programów Zarządzania sprzedażą detaliczną Francja Zarządzania sprzedażą detaliczną

Zdobywając tytuł licencjata 's uzyskuje się poprzez wypełnienie niezbędnych studiów oferowanych przez uniwersytecie lub college'u zapisać się. Wykonanie tego badania może potrwać od trzech do siedmiu lat w zależności od tego, gdzie szukać swój stopień.

Badanie zarządzania sprzedażą detaliczną ma na celu uczyć uczniów, jak nadzór działa w kontekście handlu detalicznego. Tematy omawiane w jednym z tych programów mogą obejmować zarządzanie pracownikami, relacje z klientami, kontrolę zapasów, strategie zakupów lub zasady sprzedaży.

Francja, oficjalnie Republika Francuska jest unitarnym semi-republiką prezydencką się głównie w Europie Zachodniej, z kilku regionów zamorskich i terytoriów.

Zarządzania sprzedażą detaliczną Francja - Weź Zarządzania sprzedażą detaliczną Francja. Wszystkie Zarządzania sprzedażą detaliczną i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Zarządzania sprzedażą detaliczną, Francja Filter

Licencjat w zakresie zarządzania mody i luksusu detalicznej

The American Business School of Paris
Francja, Paryż
Licencjat
Wrzesień 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
3 lat(a)
Język angielski
Stacjonarne

Wybierz program, tytuł licencjata, który zapewni przyszłego sukcesu w świecie mody i luksusu międzynarodowej sprzedaży detalicznej

Czytaj więcej