BACHELORSTUDIES

Zarządzania sprzedażą detaliczną Oceanii - Zarządzania sprzedażą detaliczną programów Zarządzania sprzedażą detaliczną w Oceanii

Licencjat 's przyznawane jest na ukończeniu programu studiów akademickich. Często jest to pierwszy stopień student otrzymał w swoim kariery akademickiej. To zwykle trwa cztery lata studiów w pełnym wymiarze czasu, aby zdobyć tytuł licencjata.

Badanie zarządzania sprzedażą detaliczną ma na celu uczyć uczniów, jak nadzór działa w kontekście handlu detalicznego. Tematy omawiane w jednym z tych programów mogą obejmować zarządzanie pracownikami, relacje z klientami, kontrolę zapasów, strategie zakupów lub zasady sprzedaży.

Oceania znany również jako oceanica jest regionem skupione na wyspach tropikalnych Oceanu Spokojnego. [4] Opinie o tym, co stanowi zakres Oceania od trzech podregionów Melanezji, Mikronezji i Polinezji [5], szerzej, cała regionu wyspiarskiego między Azji i obu Ameryk, w tym w Australii i Archipelagu Malajskiego.

Zarządzania sprzedażą detaliczną Oceanii - Weź Zarządzania sprzedażą detaliczną Oceanii. Wszystkie Zarządzania sprzedażą detaliczną i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Zarządzania sprzedażą detaliczną, Oceanii Filter

Bachelor of Retail and Business Management

Massey University
Nowa Zelandia, Okland + 2 Więcej
Licencjat
Marzec 2020
<
3 lat(a)
Język angielski
Stacjonarne
Online

Ta wyjątkowa kwalifikacja jest jedynym stopniem dla Nowej Zelandii, który koncentruje się wyłącznie na sektorze detalicznym, stworzonym w odpowiedzi na zapotrzebowanie ze stro ...

Czytaj więcej