BACHELORSTUDIES

Licencjat Zarządzania sprzedażą detaliczną, Szukaj programów Licencjat Zarządzania sprzedażą detaliczną

Licencjat jest licencjat, zazwyczaj pierwszy, że studenci nabywają kiedy zaczynają utwór szkolnictwa wyższego. To zwykle trwa cztery lata, choć wielu studentów są w stanie ukończyć go w trzech. Stopnie licencjackie są osiągane poprzez połączenie wykładów, egzaminów i zajęć.

 

Co to jest Bachelor in Management Detalicznej? Ten stopień daje studentom wiedzę i umiejętności potrzebne do pracy w pozycji lidera w zakresie sprzedaży detalicznej. Te umiejętności mogą być wykorzystane do podjęcia wielu różnych ścieżek kariery w branży detalicznej, w tym zarządzanie sklepu, marketingu, zakupów i stanowisk inspektorem na poziomie korporacyjnym. Program nauczania w tej dziedzinie obejmuje kombinację detalicznej, przywództwa i tematów związanych z biznesem.

 

Bachelor in Management Detalicznej jest doskonałym sposobem dla studentów, aby przygotować się na przyszłość w handlu detalicznym.Liczba nowych pracowników weźmie detalicznej każdego roku, ale wielu z nich nie zamierza zrobić to stałe kariery. Dla pracowników detalicznych, którzy poważnie myślą o kontynuacji w branży, licencjat jest to świetny sposób, aby wyróżnić się z tłumu.

 

Koszt Bachelor in Management Detalicznej różni się w zależności od instytucji zdecydujesz się wziąć udział. Większość stopni trwać od trzech do czterech lat, aby zakończyć, więc obliczyć koszty odpowiednio.

 

Absolwenci z Bachelor in Management Detalicznej może realizować wiele różnych kariery w dziedzinie handlu detalicznego. Jeśli wolą pracować z ludźmi, mogą zarządzać sklep lub zespołu na poziomie korporacyjnym. Ci bardziej zainteresowani produktami może dostać pracę jako stylista magazynu kupującego, lub zarządcy nabywczej.

 

Istnieje wiele opcji dostępnych na całym świecie. Zajmując się online stopnia jest to świetny sposób, aby uczyć się na własnych warunkach, można też wybrać się na zajęcia na uczelni.Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

 

3 Wyniki z Zarządzania sprzedażą detaliczną Filter

Licencjat w zakresie zarządzania mody i luksusu detalicznej

The American Business School of Paris
Licencjat
<
W pełnym wymiarze godzin
<
3 lat(a)
Język angielski
Stacjonarne

Wybierz program, tytuł licencjata, który zapewni przyszłego sukcesu w świecie mody i luksusu międzynarodowej sprzedaży detalicznej

Czytaj więcej

Bachelor of Retail and Business Management

Massey University
Licencjat
Marzec 2020
<
3 lat(a)
Język angielski
Stacjonarne
Online

Ta wyjątkowa kwalifikacja jest jedynym stopniem dla Nowej Zelandii, który koncentruje się wyłącznie na sektorze detalicznym, stworzonym w odpowiedzi na zapotrzebowanie ze stro ...

Czytaj więcej

Institute for Tourism Studies, Macau
Licencjat
<
W pełnym wymiarze godzin
<
4 lat(a)
Język angielski
Stacjonarne

IFT w BA Turystyka Handel i Marketing Management to program zaprojektowany z myślą o nowoczesnych profesjonalnych hotelarskiej w umyśle.

Czytaj więcej