BACHELORSTUDIES

Licencjat Hebrajski, Szukaj programów Licencjat Hebrajski

Stopień Bachelor 's jest stopień przyznawany przez uczelniach. W celu osiągnięcia stopnia licencjata 's, należy wypełnić odpowiednie kursy, które mogą ostatnich trzech do siedmiu lat w zależności od instytucji rejestracji.

Studia języka hebrajskiego mogą prowadzić do różnych możliwości kariery w rządzie, organizacjach religijnych, a nawet archeologii. Będąc oficjalnym językiem państwa Izrael, płynna znajomość języka hebrajskiego umożliwia studentom korzystanie z możliwości zagranicznych zarówno akademickich, jak i zawodowych.

Licencjat Hebrajski: Szukaj tutaj programów Hebrajski. Wszystkie informacje Licencjat. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

2 Wyniki z Hebrajski Filter

Stopień nauk hebrajskich i aramejskich

Universidad de Salamanca
Licencjat
<
W pełnym wymiarze godzin
<
4 lat(a)
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

W roku akademickim 2010-11 odbywa się pierwszy kurs studiów hebrajskich i aramejskich, który jest prowadzony równocześnie z innymi 9 stopniami na wydziale filologicznym. W 201 ...

Czytaj więcej

BA Hebrajski (łącznie)

SOAS University of London
BA
28 Sie 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
4 lat(a)
30 Cze 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia

W SOAS naukę języka hebrajskiego można połączyć z niezrównaną gamą dyscyplin i języków. Dyplomy łączone z wyróżnieniem w języku hebrajskim mają na celu dać studentom solidne p ...

Czytaj więcej