BACHELORSTUDIES

Studia niestacjonarne Hipologia Ameryka Północna - Hipologia programów Hipologia w Ameryka Północna

Tytuł licencjata jest cztery-lata licencjat i jest standardem dla szkolnictwa wyższego przez większość świata. Tytuł licencjata można zdobyć na uczelniach państwowych, w prywatnych uczelniach, w szkołach społecznych i poprzez internetowych uczelni.

Program w badaniach koni koncentruje się na wielu tematach związanych z koniami. Klasy mogą obejmować anatomię koni, biologię zwierzęcą, reprodukcję koni, jazdę konną, obsługę i opiekę, żywienie koni i rehabilitację.

Od rdzennej cywilizacji do współczesnych imperiów dziennie, Ameryka Północna ma wiele hands-on szans edukacyjnych do zaoferowania uczonych. Wypełniony wielu różnych kultur, studenci mogą kształcić się w dobrze zaokrąglone sposób.

Studia niestacjonarne Hipologia Ameryka Północna - Weź Hipologia Ameryka Północna. Wszystkie studia niestacjonarne Hipologia program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Hipologia, Ameryka Północna Filter

Licencjat w dziedzinie koni

Midway University
Licencjat
Licencjat
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Online

Program Equine Studies w Midway zapewnia uczniom niezbędne umiejętności niezbędne do wejścia do szerokiej branży koni lub przygotowania się do ukończenia szkoły. Studenci stud ...

Czytaj więcej

Licencjat z zarządzania biznesem międzynarodowym koni

Aeres University of Applied Sciences
Licencjat
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Stopniu angielsko-nauczył licencjata w Business Management koni Międzynarodowego jest stopień administracja biznesu, w którym koń odgrywa kluczową rolę. Podmioty administracji ...

Czytaj więcej