BACHELORSTUDIES

Licencjat w Alcobendas. Programów Licencjat.

Stopień Bachelor 's jest stopień przyznawany przez uczelniach. W celu osiągnięcia stopnia licencjata 's, należy wypełnić odpowiednie kursy, które mogą ostatnich trzech do siedmiu lat w zależności od instytucji rejestracji.

Hiszpania, oficjalnie Królestwo Hiszpanii, jest suwerennym państwem i państwem członkowskim Unii Europejskiej. Znajduje się na Półwyspie Iberyjskim w południowo-zachodniej Europie. Hiszpańskie uniwersytety regulować dostęp do swoich stopni i ustalenie opłat akademickich. Mogą również oferować nieoficjalnych podyplomowe stopni. Stolica Madryt ma możliwie największą liczbę barów na mieszkańca dowolnego europejskiego miasta i bardzo aktywnego życia nocnego.

Alcobendas Miasto położone jest na terenie Wspólnoty Madrytu. Ma ogromny business park i to było raz boom central biznesu. Ma ponad 100.000 mieszkańców.

Licencjat Alcobendas. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Alcobendas. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Global Bachelor's Degree International Business Stosunki międzynarodowe

Universidad Europea
Licencjat
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
5 lat(a)
Język angielski
Język hiszpański
Spanish (Spain)
Ośrodek kształcenia

Podwójne dyplomy z międzynarodowego biznesu i stosunków międzynarodowych na Universidad Europea w Madrycie zostały opracowane w celu przedstawienia międzynarodowej wizji zarzą ...

Czytaj więcej